افشای نسبت تصویر گلکسی اس 10 به‌واسطه بنچ‌مارک‌ها

29 شهریور 1397
افشای نسبت تصویر گلکسی اس 10 به‌واسطه بنچ‌مارک‌ها

شرکت سامسونگ برای رونمایی از گلکسی اس 10 آماده می‌شود و این خبر برای خوانندگان موبایلستان موضوع جدیدی نیست. به همین دلیل نیز شایعات در این باره به اوج خود رسیده‌اند و در آخرین اخبار منتشر شده در این باره شاهد افشای نسبت تصویر گلکسی اس 10 به‌واسطه بنچ‌مارک‌ها هستیم.

مطالب مرتبط

چند روز پیش بود که دی جی که به‌عنوان مدیر بخش موبایل سامسونگ در یک اقدام غافلگیر کننده از تغییرات عمده طراحی برای گلکسی اس 10 پرده برداشته بود. با این وجود اطلاعات جدیدی درباره این تلفن همراه هوشمند منتشر شده است که خبر از برخی خصوصیات این محصول می‌دهند.

به‌تازگی اطلاعاتی از بنچ‌مارک‌های مربوط به یک محصول سامسونگ به رسانه‌ها راه پیدا کرده است که به محصولی با کد 405f را در خروجی بنچ‌مارک‌های استاندارد به نمایش می‌گذاشت. این داده‌ها نشان  دهنده این هستند که به‌احتمال فراوان کد یاد شده متعلق به گلکسی اس 10 است.

در این داده‌ها مشخص شده است که نسبت تصویر این دستگاه برابر با 19 به 9 است و به همین دلیل نیز می‌توان آن را برتر از نسبت تصویر مرسوم برای نسب 8 و 9 گلکسی اس دانست که نسبت تصویر 18.5 به 9 را به کاربران خود ارائه می‌کردند. این امر به این معنی است که گلکسی اس 10 قرار است تا یک نمایشگر بدون لبه بسیار بلند داشته باشد که می‌تواند محصولی بسیار زیبا را در خط تولید این محصول به همراه بیاورد.

: سامسونگ بروزرسانی اندروید ۵٫۱٫۱ را برای نسخه‌ی جهانی گلکسی S6 و S6 اج منتشر کرد

شایان‌ذکر است که هنوز اطلاعات سخت‌افزاری این محصول مشخص نشده است و به همین دلیل نیز می‌توان منتظر اخباری جدید بود که به‌زودی به رسانه‌ها راه خواهند یافت و با توجه به رونمایی از محصولات سری جدید آیفون، می‌توان انتظار داشت که سامسونگ نیز پاسخی نیرومند به این موضوع بدهد.

 


بیشتر بخوانید

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی