• خانه
  • اخبار
  • Resident Evil 6 با رزولوشن ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم ثابت روی کنسول های نسل هشتمی اجرا می شود

Resident Evil 6 با رزولوشن ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم ثابت روی کنسول های نسل هشتمی اجرا می شود

اگرچه چیزی در حدود سه سال از عرضه Resident Evil 6 برای کنسول های اکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ و همچنین پی سی می گذرد، اما کمپانی کپکام چندی پیش تایید کرده این بازی، روی کنسول های نسل هشتمی اکس باکس وان و پلی استیشن نیز منتشر خواهد شد. در همین راستا، به نظر می رسد باید منتظر پورتی قابل قبول باشیم چراکه بازی با رزولوشن ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم ثابت اجرا خواهد شد.

 

ویلیام بیکن، تهیه کننده ارشد پلتفرم های دیجیتالی کمپانی کپکام، به تازگی اطلاعاتی درباره روند توسعه بازی و ویژگی های Resident Evil 6  با ما به اشتراک گذاشته است. به گفته وی، نسخه اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ بازی Resident Evil 4 کاملا با ورژن پی سی آن برابری می کند و رزولوشن و فریم ریتی بسیار خوب به نمایش می گذارد:

 

اگرچه من به صورت دقیق بررسی های لازم را انجام نداده ام، اما به نظر می رسد که بازی روی هردو کنسول با ۱۰۸۰p/60 اجرا می شود و ورژن پی سی برابری می کند. بازی به شکلی عالی روی هردو کنسول اجرا می شود.

 

علاوه بر پرفورمنس عالی بازی، بیکن گفته که Resident Evil 6 از مادی جدید روی کنسول های نسل هشتمی بهره می برد که تغییر زیادی در گیم پلی ایجاد نمی کند اما در بهبود بخش آنلاین چندنفره تاثیر قابل توجهی خواهد داشت. علاوه بر این، ورژن نسل هشتمی Resident Evil میدان دید وسیع تری نسبت به ورژن نسل هفتمی خود دارد که البته می توان آن را به دلخواه تنظیم کرد

 

در نهایت همان طور که کپکام هم پیشتر گفته بود، نسخه پورت شده Resident Evil 6 در تاریخ ۲۹ مارس (۱۰ فروردین) برای پلتفرم های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

 

مطلب پیشنهادی