• خانه
  • اخبار
  • انتشار تصاویر مفهومی از همراه تاشوی سامسونگ
انتشار تصاویر مفهومی از همراه تاشوی سامسونگ

انتشار تصاویر مفهومی از همراه تاشوی سامسونگ

سامسونگ مدت زیادی است که درگیر رونمایی از تلفن همراه هوشمند تاشوی خود است و این دستگاه ممکن است درنهایت در مراسم CES سال 2019 میلادی به‌صورت رسمی معرفی شود. درحالی‌که مخاطبان وب‌سایت موبایلستان بی‌صبرانه چشم‌انتظار دیدن این همراه تاشوی سامسونگ هستند، کارکنان وب‌سایت هلندی NieuweMobiel تصاویری در رابطه با این همراه هوشمند را ساخته و به بازار عرضه کرده‌اند.

مطالب مرتبط

این همراه تاشوی سامسونگ با نام گلکسی X شناخته می‌شود اما همچنین ممکن است که با نام گلکسی F نیز رونمایی شود.  به کار بردن دومین نام اندکی منطقی‌تر است زیرا F می‌تواند اول کلمه انگلیسی “foldable” به معنای تاشو باشد. بااین‌وجود حرف “X” نیز در نام‌های تجاری شایع است.

انتشار تصاویر مفهومی از همراه تاشوی سامسونگ

تصاویر منتشرشده در این خبر، این همراه هوشمند را بدون صرف‌نظر از نام آن در حالت تاشده، غیر تاشده و 90 درجه به نمایش می‌گذارند. البته لازم به ذکر است که این تصاویر درواقع عکس‌های افشاشده از این محصول نیست و تنها به‌صورت طرحی مفهومی و بر اساس ثبت اختراعاتی که سامسونگ به‌تازگی برای همراه‌های تاشو اعلام کرده است، ساخته‌شده‌اند.

این تصاویر نشان‌دهنده آن هستند که صفحه‌نمایش این محصول در اصل نمی‌تواند به‌صورت کامل تا شود و زمانی که در حالت تاشده قرار دارد یا آور سرفیس بوک مایکروسافت است. ازآنجایی‌که گلکسی F دقیقا از میانه به‌صورت کامل تا نمی‌شود، بخشی از پنل آن همیشه مشخص است که به‌عنوان بخشی برای کنترل محتوای چندرسانه‌ای در نظر گرفته خواهد شد. درحالی‌که حسگر اثرانگشت قرارگرفته در این تصاویر در بدنه پشتی این دستگاه تعبیه‌شده است اما احتمال آن وجود دارد که سامسونگ از راه‌حل حسگر قرارگرفته در زیر صفحه‌نمایش هم استفاده کند. همچنین دوربین گلکسی F نیز به‌صورت دوگانه در بدنه پشتی و جلویی این همراه هوشمند قرار دارد.

آیا گوشی گلکسی اس ۷ اسپرت در دست ساخت است؟

بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی