درز تصاویر رندر شده گلکسی نوت 10 سامسونگ

شرکت سامسونگ امیدواریم در اکتبر سال جاری نسل جدید گلکسی نوت را با نام گلکسی نوت 10 رونمایی کند. پرچمداری که از قلم اس پنی برخوردار است تا حرفه ای ها و علاقمندان به گوشی هوشمند از کار با آن لذت ببرند.

تاکنون جزئیات محدودی درباره گلکسی نوت 10 منتشر شد اما به سادگی می توان مشخصات سخت افزاری آن را پیش بینی کرد. محصولی که کره ای ها درصدد هستند بزودی با معرفی آن یک رقیب سرسخت را در بازار عرضه دارند.

گلکسی نوت 10 سامسونگ یک فبلت دگرگون شده

به تازگی وب سایت PhoneArena تصاویر رندر شده از گلکسی نوت 10 منتشر کرده که احتمالا محصول بعدی سامسونگ نیز این گونه خواهد بود. البته نباید آن را 100 درصد حقیقی دانست و یک ایده اولیه محسوب می شود.

شایعات می گویند سامسونگ گلکسی نوت 10 را با دوربین چهارگانه ای شبیه گلکسی اس 10 نسخه 5 جی عرضه می کند. چهار دوربین 12/12/16 مگاپیکسلی با سنسور سه بعدی. این فبلت همچنین دارای نمایشگر Infinity-O است که در سری گلکسی اس 10 با آن رو به رو شدیم. دوربین سلفی جزیره ای چیزی مشابه گلکسی اس 10 پلاس است و اگر سامسونگ چنین ویژگی هایی را در گلکسی نوت 10 به کار گیرد تجربه جذابی است.

دقیقا مشخص نیست گلکسی نوت 10 چه ویژگی های سخت افزاری و ظاهری دارد. این اطلاعات ارائه شده نیز برگرفته از تصاویر رندر شده تازه انتشاریافته است. به هر حال باید تا تابستان 2019 منتظر ماند و مشخص شود، شرکت کره ای چه برنامه ای برای گلکسی نوت 10 درسر دارد.


بیشتر بخوانید

 

 

مطلب پیشنهادی