اخبار

Smart Connector و دوربین دوگانه در آیفون ۵٫۵ اینچی جدید

علی رغم اینکه هنوز زمان زیادی تا معرفی آیفون های جدید باقی مانده است مرتباً شایعات جدید در مورد این محصول به گوش می رسد.

این بار نوبت به Olixar که تولید کننده قاب های موبایل است رسیده تا تصاویری را مربوط به نسل جدید آیفون ها به نمایش بگذارد. بر اساس این تصاویر که با برخی شایعات پیشین نیز همخوانی دارند موبایل آیفون ۷ پلاس دارای Smart Connector در پایین بخش پشتی خود بوده (که مانند آیپد پرو از طریق آن می توان با لوازم جانبی مختلفی ارتباط برقرار نمود) و همچنین از دوربین دوگانه بهره خواهد برد.

آیفون ۷ اما با تغییراتی کمتر نسبت به نسل فعلی موبایل های اپل، از این دو امکان محروم خواهد بود و با دوربین تک لنز و بدون Smart Connector عرضه خواهد شد. در تصاویر قاب های Olixar برای آیفون های ۷ و ۷ پلاس را در سه رنگ مشاهده می کنید.

گفته شده است که آیفون ۷ با ضخامت ۶ میلی متری عرضه خواهد شد و نسخه بزرگ تر احتمالاً ضخیم تر نیز خواهد بود. برخی از تولید کنندگان لوازم جانبی پیش از عرضه موبایل های مختلف شماتیک مربوط به ابعاد آنها را دریافت نموده و بر اساس آنها محصولات خود را تولید می نمایند و احتمال دارد که قاب های Olixar هم از آن دسته باشند، البته در سال های اخیر مواردی مربوط به پیش بینی های اشتباه تولید کنندگان قاب های موبایل نیز دیده شده است.

 

iphones cases

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟