شیائومی Mi A2 و مشکل باتری و حسگر اثرانگشت

شیائومی Mi A2 و مشکل باتری و حسگر اثرانگشت

شرکت شیائومی تلاش زیادی برای کسب مالکیت بیشتر بر بازار مصرف دارد و همان‌طور که خوانندگان عزیز موبایلستان می‌دانند، شیائومی Mi A2 یکی از آخرین محصولات این شرکت است. بااین‌وجود به نظر می‌رسد که برخی از کاربران این محصول با آن مشکل داشته‌اند و چندین گزارش درباره خرابی باتری و حسگر اثرانگشت شیائومی Mi A2 به دست شیائومی رسیده است.

مطالب مرتبط

شیائومی Mi A2 قرار بود تا محصولات این شرکت را یک گام به جلو هدایت کند ولی در عمل به نظر می‌رسد که مشکلات پیش‌آمده برای کاربران این دستگاه می‌تواند به ضرر این شرکت تمام شود. بر اساس گزارش‌های تعدادی از کاربران، شیائومی Mi A2 با مشکلاتی درزمینهٔ باتری روبرو شده است که عملا استفاده از این دستگاه را بسیار دشوار می‌سازد.

شیائومی Mi A2 و مشکل باتری و حسگر اثرانگشت

موضوع گزارش‌شده مربوط به تخلیه ناگهانی باتری این مدل است. کاربران گزارش داده‌اند که باتری شیائومی Mi A2 به‌صورت ناگهانی به صفر درصد می‌رسد و همین امر نیز موجب می‌شود تا کاربری این دستگاه رسما به حداقل کاهش پیدا کند. بر اساس شرایط گزارش‌شده به نظر می‌رسد که این تخلیه ناگهانی باتری به‌واسطه وجود یک باگ در معماری این دستگاه رخ می‌دهد. این باگ در حقیقت عملکرد پردازنده با صد درصد توان در تمام زمان‌های ممکن است که عملا بهره‌وری دستگاه را به‌شدت ضعیف کرده است.

دیگر مشکلی که کاربران شیائومی Mi A2 با آن روبرو شده‌اند را باید از کار افتادن حسگر اثرانگشت دانست که البته دلیل این امر هنوز توسط کاربران یا مسئولان شیائومی شناسایی نشده است. شایان‌ذکر است که این شرکت نیز هنوز گزارش یا توضیحی در این زمینه منتشر نکرده‌اند.

مروری بر جدیدترین و با کیفیت ترینهای شیائومی

بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی