برترین تلفن های همراه هوشمند هفته پنجاهم

همان‌طور که خوانندگان همیشگی و همراهان گرامی وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، سنت بر این است که در آغاز هر هفته ده عدد از برترین تلفن های همراه هوشمند ازنظر کاربران وب‌سایت تخصصی gsmarena معرفی می‌شود.

در هفته پنجاهم از سال 2018 میلادی، هواوی و سامسونگ به‌شدت درگیر رقابتی برای عرضه تلفن‌های همراه هوشمند مجهز به حفره صفحه‌نمایش هستند. درحالی‌که هواوی اولین کمپانی‌ای بود که ایده ساخت این سری از تلفن‌های همراه هوشمند را داد اما سامسونگ از او پیشی گرفت و به اولین کمپانی‌ای تبدیل شد که از گلکسی A8s مجهز به حفره صفحه‌نمایش رونمایی کرد که اکنون در صدر جدول برترین‌های هفته قرارگرفته است.

 

برترین تلفن‌های همراه هوشمند هفته پنجاهم

مطالب مرتبط

پس‌ازاین همراه هوشمند هواوی نوا 4 قرار دارد که انتظار می‌رود تا به‌زودی عرضه شود. پس‌ازآن و در مقام سوم شاهد ردمی نوت 6 پرو هستیم که توانسته است همراه‌های هوشمند گلکسی A7 با دوربین سه‌گانه و گلکسی A9 با دوربین چهارگانه را نیز پشت سر بگذارد و جایگاه آن‌ها را به مقام‌های چهارم و پنجم برترین تلفن های همراه هوشمند هفته تنزل بدهد.

تلفن همراه هوشمند پوکوفون F1 همچنان باوجود فروش نزدیک به 700 هزار دستگاه در بازارهای سراسر جهان همچنان در جایگاه ششم برترین تلفن های همراه هوشمند هفته قرار دارد و پس‌ازآن تلفن‌های همراه هوشمند ایسوس زنفون مکس پرو و هواوی میت 20 پرو قرارگرفته‌اند. خوشبختانه نوکیا 8.1 نسبت به هفته گذشته به میزان یک جایگاه صعود کرده است و با کسب عنوان نهمین تلفن همراه هوشمند برتر هفته پنجاهم سال جاری میلادی، مقام دهم را به گلکسی اس 8 داده است.


بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی