دوربین سه‌گانه برای هواوی Mate 20 پرو

Mate 20 پرو

خوانندگان عزیز موبایلستان می‌دانند که محصولات فراوانی در آستانه عرضه به بازار هستند که یکی از مهم‌ترین موارد از میان آن‌ها، پرچمدار جدید هواوی است و اخبار جدید خبر از دوربین سه‌گانه برای هواوی Mate 20 پرو می‌دهند.

مطالب مرتبط

پیش‌ازاین تمامی اطلاعات از وجود یک دوربین چهارگانه خبر می‌دادند و حتی عکسی که در ابتدای مقاله مشاهده می‌کنید نیز نشان دهنده چنین وضعیتی است ولی اطلاعات جدید منتشر شده قرار است تا دوربین این محصول تنها سه عدسی داشته و سه‌گانه باشد.

Mate 20 پرو

تا به امروز تصاویر متعددی با قابلیت‌های مختلف منتشر شده و ناشران آن مدعی صد درصد اصل بودن آن بوده‌اند ولی به‌صورت حتم تنها در بهترین حالت یکی از آن‌ها اصل خواهد بود. از سوی دیگر رنگ‌بندی‌های مختلفی مانند مشکی، آبی و … ارائه شده‌اند که هنوز هیچ‌یک از آن‌ها برای هواوی Mate 20 پرو توسط هواوی تائید نشده است.

از نظر ظاهری می‌توان گفت که تصاویر جدید محصولی شبیه به سری گلکسی سامسونگ را نشان می‌دهند و هواوی Mate 20 پرو قرار است تا اندکی با سایر اجداد خود تفاوت داشته باشد که این تفاوت بیشتر به انحنای دستگاه در کناره‌ها باز می‌گردد.

به احتمال فراوان شاهد عرضه هواوی Mate 20 پرو با تراشه نیرومند کایرین 980 باشیم که در خانه هواوی و توسط های سیلیکون ساخته شده است و به این ترتیب هواوی Mate 20 پرو به نخستین محصول هواوی بدل خواهد شد که از تراشه‌ای با معماری 7 نانومتری بهره می‌برد. باتری این محصول نیز در بیشتر موارد اشاره شده یکسان بوده است و به احتمال فراوان با یک باتری 4000 میلی‌آمپر ساعتی روبرو خواهیم بود.

گوگل در فکر تغییراتی در نرم افزار گوشی های نکسوس است

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی