• خانه
  • اخبار
  • شارژر بی سیم سامسونگ با قابلیت شارژ دوگانه فاش شد
Wireless Charger Dou

شارژر بی سیم سامسونگ با قابلیت شارژ دوگانه فاش شد

Wireless Charger Dou نام شارژری جدید از کمپانی سامسونگ است که به احتمال زیاد تا 18 مرداد بطور رسمی معرفی خواهد شد. قابلیت شارژ دوگانه در این محصول سبب حیرت انگیز بودن آن شده است. با موبایلستان همراه باشید. 

پیش تر گفته بودیم که کمپانی سامسونگ قصد دارد رویدادی را در تاریخ 9 اوت (18 مرداد) در نیویورک برگزار کند. ساعت هوشمند Galaxy Watch و فبلت بسیار زیبای Galaxy Note 9 دو محصولی هستند که برای معرفی در این رویداد در نظر گرفته شده‌اند.
اخیرا اخباری مبنی بر معرفی یک محصول دیگر در این رویداد منتشر شده است، یک شارژر بی سیم با فناوری شارژ سریع و قابلیت شارژ دوگانه با نام Wireless Charger Dou که در رویداد آنپکد نیویورک رونمایی خواهد شد. این شارژر بی سیم قادر است بطور همزمان دو محصول سامسونگ یعنی ساعت هوشمند Galaxy Watch و فبلت Galaxy Note 9 را شارژ کند. البته این قابلیت Wireless Charger Dou محدود به شارژ شدن یک گوشی و یک ساعت بطور همزمان نیست بلکه می‌توان دو گوشی هوشمند سازگار با هم را نیز توسط این محصول جدید کمپانی سامسونگ شارژ کرد.

Wireless Charger Dou

روزهای گذشته سایت FCC اسنادی منسوب به Galaxy Note 9 را با شناسه EP-N6100 منتشر کرد که بنظر می‌رسد همین شارژر بی‌سیم جدید سامسونگ است. بنابراین اسناد FCC توان این شارژر 25 وات است و با قیمتی در حدود 55 پوند روانه بازار خواهد شد. با این حال جزئیات بیشتری از این دستگاه در دست نیست و با توجه به اینکه زمان چندان زیادی تا رویداد نیویورک سامسونگ باقی نمانده است، در روز‌های آتی اخبار بیشتری درباره این محصول منتشر خواهد شد.

سنسور دوربین 108 مگاپیکسلی سامسونگ!

بیشتر بخوانید:

 

مطلب پیشنهادی