• خانه
  • اخبار
  • تصویر پوستر تبلیغاتی سامسونگ گلکسی نوت 9 فاش شد
گلکسی نوت 9

تصویر پوستر تبلیغاتی سامسونگ گلکسی نوت 9 فاش شد

گلکسی نوت 9 به زودی توسط سامسونگ معرفی خواهد شد. امروز تصویری منتشر شده که گفته می‌شود مربوط به بنر تبلیغاتی این محصول است. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

سامسونگ پرچم دار سری نوت خود را در ۹ آگوست (۱۸ مرداد) با نام گلکسی نوت 9 معرفی خواهد کرد. تاکنون اخبار و شایعات بسیار زیادی را در خصوص این تلفن هوشمند شاهد بودیم. بر اساس تصویری که امروز منتشر شده، کاربران می‌توانند هرچه بیشتر و بهتر با طراحی کلی این دستگاه آشنا شوند.

مطالب مرتبط:

اغلب منابع خبری هم عقیده هستند که گلکسی نوت 9 شباهت زیادی به گلکسی نوت 8 خواهد داشت. در بخش جلویی شباهت بین این دو تلفن هوشمند بسیار بیشتر است و چندان تفاوت خاصی احساس نمی‌شود. در قسمت پشتی دستگاه نیز دوربین دوگانه و سنسور اثر انگشت قرار گرفته‌اند. البته با چینشی متفاوت نسبت به قبل! بر خلاف گلکسی S9 که ماژول دوربین آن به صورت عمودی در قسمت پشت دستگاه قرار گرفته بود، در گلکسی نوت 9 این دوربین به صورت افقی قرار گرفته است و سنسور اثر انگشت نیز در زیر آن قرار دارد. شایعات حاکی از آن هستند که سامسونگ قصد دارد یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را روی پرچم دار سری نوت خود قرار دهد. همچنین گفته می‌شود که S Pen جدیدی را نیز در این محصول شاهد خواهیم بود که از قابلیت‌های جدیدی بهره می‌برد. در این محصول سامسونگ ویژگی‌های جدیدی را قرار خواهد داد که در مقاله‌ای از موبایلستان به بررسی آن‌ها پرداخته بودیم. از طریق لینک‌های فوق می‌توانید به مقاله مذکور دسترسی یابید.

تبلت سامسونگ گلکسی اکتیو پرو معرفی شد!

گلکسی نوت 9

فعلا باید تا زمان معرفی رسمی گلکسی نوت 9 منتظر بمانیم تا در نتیجه با قلم استایلوس این شرکت که در اغلب تصاویر به رنگ زرد و طلایی دیده می‌شود، آشنا شویم. برخی گمانه زنی‌ها حاکی از این هستند که سامسونگ یک نسخه زرد رنگ از گلکسی نوت 9 را نیز روانه بازار خواهد کرد. البته چندی پیش لیستی از رنگ بندی‌های این محصول منتشر شد که در بین آن‌ها رنگ زرد دیده نمی‌شد. به هر حال این‌ها اطلاعاتی هستند که تا زمان معرفی رسمی، نمی‌توان اعلام نظر قطعی در خصوص آن‌ها انجام داد. البته تلفن هوشمند زرد رنگ چندان در بازار موبایل‌ها متداول نیست.

گلکسی نوت 9

بر اساس شایعاتی که منتشر شده، گفته می‌شود که گلکسی نوت 9 در دو ترکیب رنگی عرضه می‌شود. بدین صورت که رنگ قلم هوشمند متفاوت از رنگ خود دستگاه خواهد بود. چنین اتفاقی در سری گلکسی نوت 9 چندان عادی نیست و تا پیش از این به نظر می‌رسید که این خبر در حد یک شایعه نامعتبر است. اما تصویری که امروز منتشر شده،‌ این موضوع را تایید می‌کند. همان‌طور که در تصویر مربوط به بنر سامسونگ مشاهده می‌کنید، خود دستگاه آبی رنگ است و قلم آن رنگی زرد دارد.

گلکسی نوت 9

امروز تصویری از سوی Ice Universe منتشر شده که ادعا می‌شود مربوط به پوستر تبلیغاتی سامسونگ گلکسی نوت 9 است. در این بنر شاهد گلکسی نوت 9 و قلم هوشمند آن هستیم که تفاوت رنگ آن‌ها نیز به خوبی قابل مشاهده است. در این بنر تنها قسمت پشت دستگاه دیده می‌شود و از این طریق می‌توان به بررسی اخبار پیشین پرداخت. همان طور که در تصاویر قابل مشاهده است، در این محصول دوربین دوگانه و سنسور تشخیص ضربان قلب به صورت افقی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و سنسور اثر انگشت نیز در زیر آن‌ها قرار دارد.

تاریخچه ساخت ماشین لباسشویی؛ باز هم نوآوری درسامسونگ

کاربران گلکسی S8 و گلکسی نوت 8 اغلب از جایگاه سنسور اثر انگشت دستگاه خود شکایت داشتند و اعلام می‌کردند که استفاده از آن باعث می‌شود که لنز دوربین کثیف شود. حال سامسونگ سعی کرده تا در گلکسی نوت 9 این مشکل را با تغییر مکان سنسور اثر انگشت، رفع کند.

همان طور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید، سامسونگ به زودی پرچم دار سری نوت خود را معرفی خواهد کرد. تصویر منتشر شده از پوستر این محصول نیز طراحی کلی آن را نشان می‌دهد. نظر شما در خصوص گلکسی نوت 9 چیست و چه انتظاراتی از آن دارید؟ آیا تفاوت رنگ خود گوشی با قلم هوشمند آن به نظر شما دوست داشتنی و جالب است؟ نظرات خود را در این خصوص از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما و کاربران موبایلستان در میان بگذارید.


بیشتر بخوانید:

مطلب پیشنهادی