اخبار

عرضه اندروید 9 برای شیائومی می مکس 3

شرکت چینی شیائومی در طول چند سال اخیر پیشرفتی چشمگیر داشته است و این روند از نظر سیستم عامل و کیفیت کلی دستگاه به چشم آمده است. در آخرین اقدام این شرکت برای بهینه سازی محصولات این کمپانی شاهد عرضه به روزرسانی شیستم عامل برای شیائومی می مکس 3 هستیم. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

این به روزرسانی موجب شده است که نسخه سیستم عامل این دستگاه به آخرین نسخه سیستم عامل گوگل یعنی اندروید 9 یا اندروید پای ارتقا پیدا کند. این نسخه از اندروید روی شیائومی می مکس 3 با پوسته اختصاصی MIUI نسخه 10 به کاربران عرضه خواهد شد. البته نسخه بتای این بسته به روزرسانی پیش از این برای تعدادی از کاربران  شیائومی می مکس 3 عرضه شده بود تا امکانات این نسخه پیش از عرضه رسمی توسط کاربران مورد آزمایش قرار بگیرد.
 عرضه اندروید 9 برای شیائومی می مکس 3
البته این به روزرسانی نیز به صورت بتا انجام شده است ولی در عمل دیگر تعداد محدودی از کاربران میزبان آن نخواهند بود و عرضه این بسته به صورت عمومی است. البته نسخه رسمی و پایدار این سیستم عامل ممکن است تا چند هفته آینده روانه محصولات موجود در بازار شود و تا آن زمان ممکن است ایرادهایی در این نسخه مشاهده شود که توسط شیائومی رفع خواهند شد.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا