ارائه به‌روزرسانی امنیتی جدید برای اکسپریا XA2 و اکسپریا XA2 Ultra

اکسپریا XA2

اگر اخبار موبایلستان را دنبال کرده باشید می‌دانید که به نظر می‌رسد که این هفته، هفته ارائه به‌روزرسانی‌ها است و در همین جهت کمپانی سونی نیز مانند سایر کمپانی‌های سازنده تلفن همراه هوشمند به‌روزرسانی جدیدی را برای کاربران دستگاه‌های اکسپریا XA2 و اکسپریا XA2 Ultra ارائه کرده است.

مطالب مرتبط

این به‌روزرسانی نسخه ساخت دو دستگاه اکسپریا XA2 و اکسپریا XA2 Ultra را از 50.1.A.10.40 به 50.1.A.10.51 تغییر خواهد داد و به نظر می‌رسد که تمرکز آن تنها بر روی ارائه وصله به‌روزرسانی‌ای است که در یکم جولای سال 2018 میلادی برای دستگاه‌های اندرویدی ارائه شد.

اکسپریا XA2

بر اساس گزارش‌های به‌دست‌آمده از برخی از کاربران اکسپریا XA2 و اکسپریا XA2 Ultra به‌روزرسانی پیشین این دو تلفن همراه هوشمند موجب بروز مشکلاتی در اتصالات بلوتوث دستگاه شد و متأسفانه به نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی هیچ برنامه‌ای برای رفع این نقص نداشته است. البته هنوز برای تصمیم‌گیری دراین‌باره زود است و احتمال برطرف شدن این نقص در آینده‌ای نه‌چندان دور وجود دارد.

اگر شما یکی از کاربران تلفن‌های همراه هوشمند یاد شده هستید، با رفتن به منوی به‌روزرسانی دستگاه خود می‌توانید این وصله به‌روزرسانی را پیدا کنید. بااین‌حال اگر هیچ پیامی مبنی بر دریافت به‌روزرسانی جدید دریافت جای هیچ نگرانی‌ای وجود ندارد زیرا بسته یاد شده به‌صورت OTA عرضه می‌شود و ارائه آن به‌تمامی نسخه‌های دستگاه‌های اعلام شده اندکی زمان می‌برد اما در ظرف چند روز آینده حتماً این به‌روزرسانی را دریافت خواهید کرد. همچنین شما می‌توانید برطرف شدن یا نشدن مشکل بلوتوث این دستگاه پس از اعمال این بسته را در بخش نظرها به ما اعلام کنید.

پرچمدار بعدی سونی دارای سخت افزار قدرتمندی خواهد بود

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی