تمایل مشتریان به گوشی های کانادایی بلک بری

759
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

هم اکنون واردات گوشی های کانادایی بلک بری در ایران توسط فعالان غیرقانونی صورت می گیرد و تا کنون این کالای ارتباطی با گارانتی رسمی وارد بازار ایران نشده است.
به گفته کارشناسان فعال در حوزه موبایل، بلک‌بری به دلیل امنیت شناخته‌شده خود را در صنعت موبایل مدیون سیستم‌عامل منحصر‌به‌فردش است که از این رو نیز در ایران رو به استقبال است.
انها براین باورند که گوشی های بلک بری یکی ازمحکم‌ترین دیوارهای دفاعی اشخاص و سازمان‌های سیاسی و نظامی در مقابل متجاوزان دنیای مجازی و افرادی است که قصد داشتند به ایمیل‌های شخصی و سازمانی دسترسی پیدا کند.
بلک بری
به دلیل امنیت بالا در این نوع گوشی ها، میزان تقاضا برای این نوع گوشی رو به افزایش است.
از جمله گوشی های موجود دربازار می توان به مدل های z3 با قیمت ۳۸۵ هزار تومان ، Z10 با قیمت ۵۶۰ هزار تومان، Q5 با قیمت ۴۴۰ هزار تومان، Q20 با قیمت یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ،Q10 با قیمت ۵۱۰ هزار تومان، PRIV با قیمت دو میلیون و ۳۴۰ هزار تومان، Porsche Design 9982 با قیمت یک میلیون و ۴۹۰ هزار تومان، passport–1052 نقره ای رنگ با قیمت یک میلیون و ۶۲۰ هزار تومان، passport با قیمت یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، LEAP با قیمت ۷۲۰ هزار تومان و DALLAS با قیمت یک میلیون و ۶۴۰ هزار تومانی اشاره کرد.
همچنین Z30 بلک بری با رنگ بندی مشکی و سفید با قیمت ۷۶۵ هزار تومان وارد بازار شده است.
بلکبری ابزار

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی