سازمان جاسوسی امریکا میتواند میکروفن دستگاه های هوشمندتان را فعال نماید

12 ژانویه 2016

به گزارش وال استریت ژورنال سازمان جاسوسی امریکا اف بی آی قادر است میکروفن ابزار هوشمند شما از جمله گوشی ، تبلت و کامپیوتر شما را بدون اجازه شما روشن کرده و از شما جاسوسی نمایند . قبلا هکر ها قادر بودند به کمک برخی نرم افزار ها و ترفند ها این کار را در رایانه شما انجام دهند ، اما با توجه به آخرین مطالب منتشره از طرف وال استریت ژورنال ادارات دولتی امریکا هم قادر به انجام این کار هستند.

با توجه به اطلاعات اندک اغلب کاربران  اینترنتی ، جاسوسی در ابزار های الکترونیکی آنها توسط هکر ها و سازمان های جاسوسی کاری نه چندان سخت است و با توجه به آشنایی اندک کاربران از ساختار پیچیده ی این ابزار زمینه برای سو استفاده از این ابزار در اختیار هکر ها و سازمان های جاسوسی می باشد.

تمامی ابزار های الکترونیکی  اطراف شما قادرند پس از اتصال به رایانه و دستگاه های الکترونیکیتان اطلاعات موجود را کپی و پس از اولین اتصال به اینترنت تمامی اطلاعات مذکور را به سازمان مورد هدف ارسال نمایند ، بطور مثال برخی از یو اس پی های اطراف شما قادرند بدو اینکه شما اطلاعی داشته باشید پس از اولین اتصال به کامپیوترتان تمامی اطلاعاتتان را کپی و پس از اولین اتصال به آدرس مورد نظر مخابره نماید.

دوست عزیز نیازی نیست یو اس پی شما توسط ویروس آلوده شود برخی از آنها بطوری ساخته شده اند که خود این توانایی را دارند ، یا وبکم لب تاپ ، اگر توجه کنید اغلب افراد امنیتی وبکم لبتاپشان را مخدوش می نمایند حتی هیچگاه با لبتاپ امنیتی خود وارد اینترنت نمی شوند.

نگران نباشید این سازمان ها با شما کاری ندارند هدف جاسوسی از افراد سیاستمدار و … می باشد. نظر شما در این موضوع چیست؟

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی