فناوری واقعیت مجازی با ترن هوایی شهر بازی ها ادغام خواهد شد

09 فروردین 1395

هنوز زمان زیادی از عرضه ی فناوری واقعیت مجازی نمی گذرد اما شرکت های فعال در عرصه ی تکنولوژی یکی پس از دیگری فعالیت خود را در این حوزه شروع می کنند و به گفته ی کارشناسان ، واقعیت مجازی تغییری بنیادین را در زندگی مردم رقم خواهد زد.

هر شرکتی هدف و توجیهی برای استفاده از این فناوری دارد،فیسبوک میگوید تا این فناوری مردم را به یکدیگر نزدیک تر خواهد کرد،صنایع رسانه ای و فیلم سازی با استفاده از آن کاری خواهند کرد که شما فیلم را از دید بازیگران فیلم تماشا نمایید،در صنعت بازی های ویدئویی از آن استفاده خواهد شد تا شما کاملا در محیط بازی قرار بگیرید و به شما تلقین خواهد شد که واقعا در محیط آن بازی قرار دارید و ….

به تازگی یکی از شرکت های فعال آمریکا در حوزه ی ساخت پارک و شهر بازی قرار دادی را با شرکت سامسونگ به امضا رسانده که با همکاری دو شرکت ترن هوایی های شهر بازی های تحت مدیریت این شرکت از گجت واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ استفاده نمایند.

این قرار داد که از اوایل تابستان پیش رو اجرایی می شود باعث می شود تا افرادی که سوار ترن هوایی های مذکور می شوند گجت واقعیت مجازی سامسونگ را بر سر خود بگذارند و بسته به انتخاب خود وارد یکی از بازی هایی شوند که با همکاری دو شرکت ساخته شده است.

در یکی از این بازی ها  افراد به صورت گروهی باید همکاری نمایند و زمین را از تهاجم موجودات فضایی نجات دهند،بازی دیگری در این زمینه ساخته شده که فرد را جای “سوپرمن” قرار می دهد و مشخص است که این بازی چقدر هیجان انگیز خواهد بود و بازی های دیگری از این قبیل در تابستان آینده در شهر بازی های تحت برند Six Flags در آمریکا قابل استفاده توسط افراد خواهد بود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی