مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در شرق تهران افتتاح شد

02 اردیبهشت 1395

مرکز فروش محصولات و ارائه خدمات رایتل، جهت رفاه هر چه بیشتر هموطنان، در شرق تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، مرکز فروش محصولات و ارائه خدمات این اپراتور برای ارائه سرویس­های حضوری و بی‌واسطه در شرق شهر تهران افتتاح شد.

بنابراین گزارش، این مرکز که در فلکه اول تهرانپارس- ابتدای بلوار پروین- بازار موبایل شمس راه اندازی شده است، تمامی محصولات و سرویس‌های رایتل و همچنین خدمات پس از فروش آن را ارایه می نماید و امکان تست تمامی خدمات و اینترنت پرسرعت این اپراتور نیز در این مرکز فراهم است.

فروش انواع سیم­کارت رایتل، انواع بسته های اینترنتی، انواع مودم، انواع آنتی ویروس، تعویض سیم­کارت، تغییرمالکیت، اصلاح مشخصات، تنظیمات تلفن همراه و فعالسازی سیم­کارت در این مرکز امکان پذیر است.

گفتنی است همزمان با افتتاح این مرکز ، رایتل نسبت به ارایه طرحی تشویقی نیز اقدام نموده است.

در این طرح مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ ۱ تا ۳  اردیبهشت ماه به مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل مراجعه کنند می­توانند از بسته های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم­کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره­مند می­شوند.

همچنین مشترکین جدیدی که در این بازه زمانی نسبت به خرید سیم­کارت اعتباری و دیتا از این مرکز اقدام کنند، از ۷۵ درصد تخفیف در قیمت این سیم­کارت­ها بهره مند می شوند.

شایان ذکر است این طرح تنها در تاریخ اعلام شده و فقط در مرکز تازه افتتاح شده تهرانپارس قابل اجرا می باشد و به هر فرد حداکثر ۲ سیم­کارت اعتباری با ۷۵ درصد تخفیف ارایه می گردد.

امضای قرارداد رسمی رومینگ ملی همراه اول با ایرانسل و رایتل

گفتنی است ساعت کاری مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات تهرانپارس شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸ تا ۲۱ و جمعه۱۰ تا ۱۸ می­باشد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟