اخبار

گلکسی S11 با رابط کاربری One 2.0 عرضه خواهد شد!

گوشی‌های هوشمند سامسونگ از رابط کاربری نسخه 2.0 این کمپانی با اندروید کیو پشتیبانی می‌کنند. گوشی هوشمند گلکسی اس 11 نیز از رابط کاربری نسخه 2.0 استفاده خواهد کرد. همراه موبیلستان به کسب اطلاعات بیشتر راجب رابط کاربری نوین شرکت سامسونگ با نام اندروید کیو و رابط کاربری 2.0 بپردازید.

گفته می‌شود شرکت سامسونگ نسخه‌ تازه رابط کاربری خود را در آخر امسال منتشر خواهد کرد. نسخه جدید رابط کاربری به دستگاهای واجد شرایط سامسونگ در کنار اندروید کیو اضافه خواهد کرد. سامسونگ رابط کاربری جدید را بعد‌ها برای محصولات قدیمی‌تر خود نیز عرضه خواهد کرد. ضمنا شرکت سامسونگ در آینده گوشی هوشمند  پرچم‌دار گلکسی اس 11 برا نیز به نسخه‌های جدیدتر بروزرسانی خواهد کرد و  البته از همان ابتدا از نسخه یو ای 2.0 ببهره خواهد برد. این همان نسخه سال گذشته است که در ابتدا با عنوان نسخه 1.0 عرضه شد و گوشی هوشمند گلکسی اس 10 با نسخه رابط کاربری 1.1 روانه بازار شد.

مطالب مرتبط:

به نظر شما چه ویژگی‌های جدیدی در نسخه آینده همانند نسخه قبلی خواهد بود؟ در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی وجود دارد. شرکت سامسونگ در کنفراس گوگل i/o که امسال برگزار شد تمام قابلیت‌های نرم افزاری جدید را برای اندروید معرفی کرد که با نسخه جدید یو ای همراه بود. سایت رسمی سم موبایل گویای آن است رابط کاربری One در برگیرنده تمام قابلیت های اندروید Q است. ویژگی‌های این رابط کاربری از جمله حالت تمرکز برای مقابله با هواس پرتی است؛‌ هدف از آن کم کردن نوتیفیکیشن‌ها و هشدارهایی که باعث جلب توجه کاربر می شود به حساب می آید. هنوز مشخص نیست که اندروید کیو چگونه این قابلیت را در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد.

One UI 2.0

وقتی سخن از یک رابط کاربری مناسب همانند اپدیت یو ای One 2.0 می‌شود. به نظر می‌رسد که همه چیز به نفع کاربر است. چه کسی می داند؟ احتمالا بیکسیبی بهتر و قدرتمند تر شده است.

خوشبختانه شرکت سامسونگ این قابلیت‌های مفید به روزرسانی  جدیدش را برای گوشی‌های هوشمند قدیمی خود مانند گلکسی اس 9 و اس 8 و نیز گکسی نوت 9 و نوت 8 در نظر گرفته است.

گوشی هوشمند گلکسی نوت 10 به احتمال زیاد با سری رابط کاربری 2.0 عرضه شود. انتظار می‌رود این اطلاعیه قبل از انتشار اندروید کیو برگزار خواهد شد. سری Note 10 در 7 اگوست رونمایی خواهد شد و گفته می‌شود که  اندروید کیو نیز اواخر ماه آگوست منتشر می‌شود. اما با این اوصاف بدون شک قابلیت‌های اندروید کیو را در این محصول مشاهده نخواهیم کرد.

یانتظار می‌رود که سامسونگ رابط کاربری One Ui 2.0 را در بازه زمانی اواخر 2019 و اوایل 2020 برای سایر محصولات خود نیز منتشر کند. همانند هر سال دیگر ما امیدوار هستیم که شرکت سامسونگ دستگاهای پرچم‌دار خود قبل از سایر محصولاتش بروزرسانی کند.

همانطور که این مقاله را از موبایلستان مطالعه کردید برند سامسونگ در نظر دارد گوشی‌های جدیدی با اندورید کیو و فناوری‌های جدید عرضه بازار کند. نظر شما در خصوص این رابط کاربری چیست و چه انتظاراتی از آن دارید؟ با ما و کاربران موبایلستان  از بخش دیدگاه‌ها در ارتباط باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟