نسخه ی جدید کرم بتا از قابلیت پخش ویدئو ها در پس زمینه پشتیبانی می کند

29 شهریور 1395

تا به حال پیش آمده است که قصد گوش دادن به قطعه ای موسیقی در اینترنت را داشته باشید و همزمان قصد انجام کار دیگری را نیز داشته باشید، اما می دانید که این کار با تغییر برنامه اه شدنی نیست و صدای موسیقی قطع می شود.

 

حال گوگل برای این مسئله نیز راه حلی را اتخاذ کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با تکفارس همراه باشید.نیاز های کاربران در گوشی های هوشمند روز به روز در حال افزایش است و شرکت های سازنده ی سیستم عامل ها نیز از این موضوع به خوبی اطلاع دارند و به جزئیات ریز نیز رسیدگی می کنند. گوگل نسخهی بتای ۵۴ام مرورگر کروم خود را برای اندروید منتشر کرده است که ویدئوهای تحت وب را می توانید در پس زمینه نیز اجرا کند و به شما اجازه دهد تا با گوشی زمانی که در حال تماشای فایل ویدئوی آنلاین هستید،کار دیگری نیز انجام دهید.

 

زمانی که از این ویژگی استفاده می کنید اعلامیه ای را دریافت خواهید کرد که در آن کنترل های پخش و توقف را برای مدیریت پخش خواهید داشت. تا به حال که ویدئویی از این ویژگی منتشر نشده است و حتی اعلام نشده است که نسخه ی ۵۴ام مرورگر کروم چه زمانی آماده خواهد شد. اما اگر برای دریافت این ویژگی عله دارید می توانید از فروشگاه پلی استور نسخه ی بتای مرورگر کروم را دانلود کرده و استفاده کنید.

 

منبع: Engadget

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی