پیج رنک گوگل آپدیت شد

303
۲۲ خرداد ۱۳۹۵

گوگل یکی از تاثیر گذار ترین ابزار های دنیای اینترنت  در جهان به شمار می رود . این موتور جستجوی بسیار قدرتمند توانسته به عنوان یک مرجع اعتبار سنجی وب سایت ها در جهان بشمار رود . گوگل برای اعتبار سنجی برای وب سایت ها رنک و رتبه اعلام می نماید . رنگ گوگل یکی از موضوعاتی است که بسیاری از وب مستران با آن آشنا هستند .

رنگ گوگل چندین سال گذشته حدود ۴ سال گذشته بروز رسانی نمیشد . حتی در یکی دو ماه گذشته کلا رنک گوگل از لیست ابزار های گوگل حذف شد و با ابزار های اینترنتی اگر به دنبال چک کردن رنک بودید همه سایت ها را صفر نشان می داد . این اتفاق باعث شد همه وبمستران به این فکر بیافتند که دیگر پیج رنک ها آپدیت نخواهد شد . اما گوگل در یک اقدام غیر منتظره رنک تمامی وب سایت های فعال در اینترنت را ۲۲ خرداد ماه بروز رسانی کرد . این بروزرسانی رتبه واقعی بسیاری از وب سایت ها را در دنیای اینترنت نشان می دهد.

بروز رسانی رنک گوگل را شما می توانید به کمک ابزار اینترنتی ranksignals.com چک کنید . برای تست این موضوع می توانید لینک زیر را چک کنید .

rank signals

اگر در هدر این صفحه اینترنتی توجه کنید بخش پیج رنک نشان دهنده رتبه گوگل وب سایت می باشد. هنوز ابزار های تست پیج رنک گوگل با سیستم جدید تست پیج رنک سینک نشده اند . تنها منبعی که میتوانید رتبه وب سایت ها را بدانید فعلا وب سایت معتبر رنک سیگنال است

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی