• خانه
  • اخبار
  • گلکسی S9 اولین گوشی خواهد بود که از اسنپدراگون ۸۴۵ استفاده می کند
گلکسی S9

گلکسی S9 اولین گوشی خواهد بود که از اسنپدراگون ۸۴۵ استفاده می کند

 

همانطور که سال گذشته سامسونگ گلکسی S8 اولین گوشی بود که از پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ استفاده می کرد، امسال نیز سامسونگ با کوالکام قراردادی به امضا رسانده که گلکسی S9 اولین گوشی باشد که به اسنپدراگون ۸۴۵ مجهز می شود. سال گذشته کوالکام وظیفه‌ی تولید تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ را به سامسونگ سپرده بود و سامسونگ با تولید این تراشه اولین ماژول‌های تولید شده را در گوشی‌های هوشمندش استفاده کرد و سپس این تراشه را در اختیار سایر تولیدکنندگانی قرار داد تا گوشی‌های هوشمندشان را مبتنی بر این تراشه راهی بازار کنند.

در صورت صحت اخبار منتشر شده، انتظار می‌رود گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس سامسونگ نیز جزو اولین گوشی‌های هوشمندی باشد که با بهره‌گیری از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۴۵ راهی بازار خواهند شد.

و باز هم مساله سال گذشته باز هم به طور حتم به وقوع خواهد پیوست. ال جی به دنبال تولید گوشی سری جدید خود زودتر از موعد مقرر است و در این بین قصد دارد که بتواند از اسنپدراگون ۸۴۵ استفاده کند ، اما مساله همچون سال گذشته غیر قابل حل است و تراشه سطح پایین تر به پرچمدار ال جی می رسد!

گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس همچون هر سال در ابتدای سال میلادی رونمایی خواهند شد و براساس شایعات منتشر شده شاید پرچمداران جدید سامسونگ امسال یک ماه زودتر از موعد همیشگی  معرفی شوند.

مطلب پیشنهادی