اخبار

۷ عدد آیفون ۸ تا به حال دچار بیرون زدگی باتری شده اند

طی خبر های رسیده از سوی کاربران، تا به حال حد اقل ۷ گوشی از سری آیفون ۸ دچار بیرون زدگی باتری شده اند. این مشکل هرچه بیشتر جلو می رود مشکل بزرگتری برای اپل محسوب می شود.

اپل گفته است که طی روزهای اخیر، چندین دستگاه آیفون ۸ توسط کاربران به تیم خدمات این کمپانی برگشت داده شده است. تمامی این گوشی‌ها یک مشکل دارند: باد کردن باتری. بر طبق گزارشات کاربران، تورم باتری آیفون ۸ تا حدی است که نمایشگر را از بدنه جدا می‌کند!

امروز نیز یک خرابی دیگر از کشور آرژانتین گزارش شده. گزارشات دیگری نیز در مورد مشکل باتری آیفون ۸ از کانادا، چین، یونان و حتی هنگ‌کونگ منتشر شده‌اند و اگر آمار را رسمی بدانیم، می‌توانیم بگوییم که تا این لحظه حداقل ۷ دستگاه با این مشکل بزرگ مواجه شده‌اند.

برخی از آیفون ۸های معیوب، پیش از این‌که باتری‌شان باد کند، یا در حال شارژ شدن بوده‌اند یا از ارتفاع کمی به زمین سقوط کرده و ظاهرشان اندکی آسیب دیده است. یکی از کاربران نیز گفته که پس از باز کردن کارتن گوشی‌اش متوجه این مشکل شده است.

این مشکل هنوز هم آنقدر ها به آن بزرگی نشده (مثل گزارش های اولیه نوت ۷) که بتوان آن را مشکل حاد نامید. با این حال در روزهای اخیر شاهد گسترده‌تر شدن این موضوع در سطح جهان بوده‌ایم و همین موضوع می‌تواند کار را برای اپل اندکی سخت کند. منابع مختلف می‌گویند که باتری به کار رفته در دو گوشی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس توسط شرکت‌های Samsung SDI و LG Chem ساخته شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا