افشای تصاویر اندروید 9 روی گلکسی اس9 پلاس

527
۰۵ آبان ۱۳۹۷
افشای تصاویر اندروید 9 روی گلکسی اس9 پلاس

خوانندگان موبایلستان خبر دارند که اندروید 9 یکی از بهترین سیستم عامل‌های تاریخ گوگل است و دستگاه‌های زیادی منتظر دریافت آن هستند و در این میان افشای تصاویر اندروید 9 روی گلکسی اس9 پلاس نشان دهنده وضعیت ظاهری این نسخه روی پرچمدار سامسونگ هستند.

مطالب مرتبط

بر اساس این اطلاعات قرار است تا نسخه آخر سیستم عامل شرکت گوگل یعنی اندروید 9 یا اندروید پای برای پرچمدار فعلی سری گلسی اس عرضه شود و این دستگاه را از نظر تجربه کاربری به سطحی فراتر از سطح فعلی ارتقا بدهد. در این میان این سیستم عامل قرار است تا با سبک خاص سامسونگ عرضه شده و به واسطه پوسته مخصوص این کمپانی به کاربران ارائه گردد.

افشای تصاویر اندروید 9 روی گلکسی اس9 پلاس

اندروید 9 برای گلکسی اس 9 پلاس را باید یک گام رو به جلو برای سامسونگ دانست زیرا پوسته سامسونگ اکسپرینس را می‌توان یکی از بهترین پوسته‌های موجود در بازار دانست و تصاویر جدید منتشر شده نیز موید این نکته هستند که اندروید 9 برای گلسی اس 9 پلاس می‌تواند تجربه بسیار خوبی برای دارندگان این محصول باشد.

در این تصاویر می‌توان ظاهر بخش‌های مختلف این سیستم عامل را مشاهده کرد و به همین دلیل نیز با یک نگاه می‌توان گفت که این بسته که با نام G965USQU3ZRJ7 شناخته می شود می‌تواند کاربران بیشتری را به سوی سامسونگ بکشد. البته هنوز زمان رونمایی از این به‌روزرسانی مشخص نشده است و برای این مو1وع باید در انتظار ارائه اطلاعات رسمی از کره و شرکت سامسونگ باقی ماند. شایان ذکر است که سامسونگ نسبت به این موضوع سکوت پیشه کرده و تصاویر یاد شده را تائید یا تکذیب نکرده است.

نگاهی به قابلیت‌های کاربردی کمترشناخته شده گوشی‎های گلکسی

بیشتر بخوانید

 

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی