اخبار

بهبود عملکرد دوربین هواوی میت 20 پرو با به روزرسانی سیستم‌عامل

شرکت هواوی با عرضه کردن هواوی میت 20 پرو یکی از نیرومندترین محصولات بازار را در اختیار دارد و در این میان این شرکت قصد دارد تا با ارائه یک بسته به روزرسانی برای این دستگاه، دوربین هواوی میت 20 پرو را به سطحی فراتر برده و این مدل را تبدیل به یک گزینه نیرومندتر کند. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

البته به روزرسانی یاد شده قرار نیست تا نسخه اندروید دستگاه را به سطحی بالاتر انتقال بدهد بلکه به روزرسانی سیستم عامل و به طبع آن دوربین هواوی میت 20 پرو قرار است تا بر روی رابط کاربری اختصاصی شرکت هواوی یعنی EMUI اعمال گردد.

بهبود عملکرد دوربین هواوی میت 20 پرو با به روزرسانی سیستم‌عامل

دوربین هواوی میت 20 پرو با به روزرسانی EMUI به نسخه 9.0.0.142 به چندین قابلیت جدید مجهز خواهد شد و علاوه بر آن نیز این بسته به روزرسانی موجب بهبود امنیت دستگاه و تقویت مواردی مانند تشخیص چهره کاربر شده است. دیگر مورد بهینه سازی شده در این بسته را باید عملکرد نقشه گوگل دانست. با این وجود مورد برجسته از میان این موارد که کاربران بیشتز از سایر موارد با آن سروکار خواهند داشت، دوربین هواوی میت 20 پرو  است که عملا این دوربین را به یکی از بهترین موارد موجود در بازار تبدیل خواهد کرد.

البته این به روزرسانی قرار نیست تا به صورت همزمان برای تمامی کاربران هواوی میت 20 پرو عرضه شود و کاربران برای دریافت آن باید منتظر بمانند تا بر اساس موقعیت جغرافیایی خود بسته یاد شده را بر روی دستگاه مشاهده کنند. بنابراین در صورتی که این بسته برای شما عرضه نشده است، تنها باید چند روز منتظر بمانید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا