نگاهی به امکانات جانبی رسمی گلکسی نوت 9

نگاهی به امکانات جانبی رسمی گلکسی نوت 9

همان‌طور که خوانندگان موبایلستان می‌دانند، سامسونگ به همراه گلکسی نوت 9 از چند وسیله جانبی دیگر ازجمله شارژر بی‌سیم مشابه با نمونه ارائه‌شده از سوی اپل و قاب‌های ویژه برای همراه هوشمند خود رونمایی کرد اما تاریخ عرضه این وسایل جانبی هنوز مشخص نیست.

مطالب مرتبط

شارژری که در رابطه با آن صحبت کردیم با نام Wireless Charger Duo شناخته می‌شود که می‌تواند به‌صورت هم‌زمان تلفن همراه هوشمند گلکسی نوت 9 و ساعت هوشمند گلکسی واچ را شارژ کند. این شارژر با تمامی دستگاه‌های Qi سازگار است اما قابلیت شارژ سریع آن‌ تنها برای گجت‌های سامسونگ است. این وسیله جانبی به‌زودی عرضه خواهد شد. همچنین وسیله جانبی دیگری در قالب یک پد شارژر بی‌سیم وجود دارد که در رنگ‌های سیاه، سفید و آبی به بازار عرضه می‌شود و به نظر می‌رسد که نسخه آبی آن برای رنگ آبی اقیانوسی گلکسی نوت 9 ارائه‌شده است.

نگاهی به امکانات جانبی رسمی گلکسی نوت 9
در سری کاورهای رونمایی شده توسط سامسونگ قابی به نام Soft Touch Cover وجود دارد که برای حفاظت از بدنه خارجی گلکسی نوت 9 از پوشش مایکرو فایبر ویژه‌ای بهره‌مند شده است. بااین‌حال اگر شما ازجمله افرادی هستید که تلفن همراه هوشمند خود را در معرض خطرهای غیرمترقبه زیادی قرار می‌دهید، قاب دوم یعنی Protective Standing Cover برای شما مناسب‌تر خواهد بود. این قاب با استاندارد MIL-STD-810G سازگار است و البته با آن همواره می‌توان از فناوری شارژ بی‌سیم هم استفاده کرد. همچنین یک پایه کوچک هم در این وسیله تعبیه شده است تا استفاده از گلکسی نوت 9 را در برخی شرایط آسان‌تر کند.

سیر نزولی قیمت جدیدترین گلکسی های سامسونگ

البته اگر شما طرفدار قاب‌های مزاحم و خشن نیستید و تنها به دنبال چیزی برای حفاظت سطحی از دستگاه خود هستید می‌توانید قاب Clear Cover را به خاطر داشته باشید. علاوه بر این اگر به دنبال قاب‌هایی هستید که از صفحه‌نمایش دستگاه شما نیز محافظت کنند می‌توانید به دنبال قاب‌های LED View Cover، Clear View Standing Cover و Leather Wallet Cover باشید. این مورد آخری با چرم ایتالیایی اصل ساخته شده است و از پوشش مایکرو فایبر نیز بهره‌مند است. این قاب به همراه LED View cover از شیارهایی برای قرار دادن کارت‌ها نیز بهره‌مند شده است.


بیشتر بخوانید:

مطلب پیشنهادی