• خانه
  • اخبار
  • عرضه نسخه گلف ادیشن از ساعت هوشمند گلکسی واچ

عرضه نسخه گلف ادیشن از ساعت هوشمند گلکسی واچ

چنانچه خوانندگان وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، سامسونگ چندی پیش نسخه جدیدی از ساعت‌های هوشمند خود با نام گلکسی واچ را رونمایی کرد. این کمپانی به‌تازگی تصمیم گرفته است تا نسخه‌ای جدید از این ساعت هوشمند را با نام گلکسی واچ گلف ادیشن به بازار عرضه کند.

مطالب مرتبط

گلکسی واچ گلف ادیشن را می‌توان دنباله‌ای از ساعت هوشمند گیر S3 گلد ادیشن سال گذشته دانست که در ابتدا تنها برای بازار کره جنوبی عرضه‌شده است و به‌احتمال بسیار قوی در آینده‌ای نه‌چندان دور برای کشورهای دیگر نیز ارائه خواهد شد.

عرضه نسخه گلف ادیشن از ساعت هوشمند گلکسی واچ

این ساعت مشابه گلکسی واچ وانیلی است و با این تفاوت که این ساعت هوشمند از نرم‌افزاری به نام Caddie برخوردار شده است که به ضبط و ردیابی کیفیت ضربات در بازی گلف می‌پردازد به‌این‌ترتیب کاربر می‌تواند میزان پیشرفت خود در این بازی را ردیابی کند. این نرم‌افزار دربرگیرنده اطلاعات 60000 بازی گلف در سراسر جهان است و سامسونگ اعلام کرده است که عمر باتری آن به حدی است که می‌تواند شما را تا تمام کردن 3 دور کامل همراهی کند.

پیکسل ۲ به جمع کروم بوک های اجرا کننده ی برنامه های اندرویدی ملحق شد

قیمت در نظر گرفته‌شده برای نسخه 46 میلی‌متری این ساعت هوشمند 367 دلار است و این در حالی است که نسخه 42 میلی‌متری آن باقیمت 351 دلار به فروش می‌رسد. بااین‌حال اطلاعاتی در رابطه بازمان عرضه این نسخه به بازارهای جهانی وجود ندارد و گلکسی واچ گلف ادیشن فعلا به بازار کره جنوبی محدودشده است.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی