احتمال عرضه پیکسل اسلیت در ماه آینده میلادی

احتمال عرضه پیکسل اسلیت در ماه آینده میلادی

همان‌طور که خوانندگان وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، کمپانی گوگل چندی پیش از وجود تبلتی به نام پیکسل اسلیت یاد کرد اما به نظر می‌رسد که این غول فناوری کمی در این کار عجله کرده است چون هنوز هم اطلاعات و جزئیاتی در رابطه با عرضه این دستگاه به دست نداده است. تنها اطلاعاتی که در رابطه با پیکسل اسلیت داریم، فهرستی از قیمت‌ها و مشخصات سخت‌افزاری است که نوید این را می‌دهد که گوگل سعی دارد تا با عرضه نسخه‌های متفاوت از این تبلت تمامی بازه‌های قیمتی را پوشش بدهد.

مطالب مرتبط

خریداران پیکسل اسلیت در بازار آمریکا می‌توانند در زمان عرضه این تبلت آن را از طریق فروشنده‌های زیادی نظیر بست بی سفارش بدهند. البته این تبلت برای مدت‌ها در فهرست فروش این وب‌سایت‌ها قرار گرفته است اما سفارش و خرید آن فعلا امکان‌پذیر نیست.

البته وب‌سایت بست بی چندی پیش تاریخ عرضه این محصول را 22 ماه نوامبر اعلام کرده بود اما پس از مدتی این تاریخ را از روی وب‌سایت پاک کرده بود. اگر شما به صفحه تبلت‌ها در فروشگاه آنلاین بست بی بروید این تاریخ را نخواهید یافت اما اسکرین شات هایی که از این صفحه گرفته‌شده‌اند هنوز گواهی بر عرضه این تبلت در تاریخ 22 نوامبر هستند.

اگرچه نمی‌توان به‌صورت صد در صد به این تاریخ اعتماد کرد اما بر اساس تجربه می‌توان احتمال داد که این تبلت و نسخه‌های متفاوت آن درنهایت تا اوایل ماه دسامبر سال جاری میلادی به بازار عرضه شود. بااین‌وجود باید منتظر بود و دید که سیاست کمپانی گوگل در رابطه با این محصول جدید خود چه خواهد بود.

درصد خطا تشخیص گفتار گوگل به ۵ درصد رسید

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی