افشای اطلاعاتی جدید از آنر مجیک 2

افشای اطلاعاتی جدید از آنر مجیک 2

آنر مجیک 2  دیگر محصولی است که این شرکت به دنبال عرضه آن به بازار است و به‌تازگی تصاویری جدید از این تلفن همراه هوشمند روانه رسانه‌ها شده است که نشان می‌دهند این دستگاه شباهت زیادی به یکی از محصولات آشنا برای خوانندگان موبایلستان یعنی P20 پرو دارد.

مطالب مرتبط

در این میان یکی از نکات جذاب این طراحی را می‌توان رنگ‌بندی جذاب این تلفن همراه هوشمند دانست. این تلفن همراه دارای یک رنگ بسیار جذاب است که پرده‌های مختلفی از یک رنگ را روی بدنه به نمایش قرار می‌دهد تا از زوایای دید مختلف، ظاهر متفاوتی را برای این دستگاه شاهد باشیم. همچنین در بخش پشتی دستگاه نیز هیچ اثری از حسگر اثر انگشت نیست و با توجه به عدم وجود تصاویر دقیق از جلوی دستگاه نمی‌توان مطمئن بود که این تلفن همراه هوشمند به حسگر عادی مجهز خواهد بود یا شاهد حسگر زیر نمایشگر برای آنر مجیک 2 خواهیم بود.

افشای اطلاعاتی جدید از آنر مجیک 2

شباهت آنر مجیک 2 به هواوی P20 پرو نیز چندان عجیب نیست زیرا این دو شرکت به‌صورت رسمی متعلق به یک بدنه متحد هستند و به همین دلیل نیز شباهت زیادی بین محصولات این دو کمپانی شاهد هستیم. دوربین پشتی آنر مجیک 2 از نوع دوگانه بوده و به همراه یک فلش دوتایی با تناژ رنگ مختلف همراه است تا کیفیتی مطلوبی را برای عکس‌های این دستگاه نوید بدهند.

البته هنوز مشخص نیست که دوربین این محصول دارای چه خروجی رسمی‌ای خواهد بود و برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه نیز باید منتظر ماند تا شرکت آنر، 11 روز دیگر یعنی در  31 اکتبر، به سراغ رونمایی رسمی از آنر مجیک 2 برود.  به این ترتیب به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان اطلاعات بیشتری را از این تصاویر برداشت کرد.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی