پاسخ رسمی هواوی به مشکل نمایشگر میت 20 پرو

پاسخ رسمی هواوی به مشکل نمایشگر میت 20 پرو

خوانندگان موبایلستان آگاهی دارند که شرکت هواوی چندی پیش مدل جدید پرچمدار خود را معرفی کرد ولی دوران خوش پس از معرفی زیاد طول نکشید و گزارش پشت گزارش به هواوی ارسال شده و خبر از مشکل نمایشگر میت 20 پرو داشتند. به این ترتیب این شرکت به سرعت برای عکس العمل نشان دادن اقدام کرده و بیانیه رسمی خود را برای اصحاب رسانه منتشر ساخت.

مطالب مرتبط

بسیاری از کاربران اعلام کردند که مشکل نمایشگر میت 20 پرو مربوط به زاویه دید این تلفن همراه است. در شرایط خاص و زوایای نسبتا بالای نگاه کردن به نمایشگر شاهد این هستیم که دید نمایشگر این مدل به شدت محدودتر از سایر محصولات است و همین امر نیز اعتراض کاربران را به همراه داشته است.

پاسخ رسمی هواوی به مشکل نمایشگر میت 20 پرو

با این وجود شرکت هواوی به مشکل نمایشگر میت 20 پرو عکس العمل نشان داده و اعلام کرده است که این مشکل به علت کیفیت بالای نمایشگر است. بر اساس اعلان رسمی شرکت هواوی، نمایشگر OLED خمیده موجود روی میت 20 پرو موجب شده است که در نور کم و تنظیمات نور پایین شاهد کاهش میزان دید کاربران باشیم و این امر به هیچ وجه یک مشکل فنی نیست. با وجود ارائه این پاسخ باید گفت که کمتر کاربری نسبت به این رویکرد، بازخورد مثبت خواهد داشت و چنین پاسخی را نباید یک پاسخ قانع کننده دانست.

گسترش مراکز خدمات پس از فروش هوآوی در سراسر کشور

بیشتر بخوانید

ال جی ساعت‌های هوشمند جدید خود را در طول یک ماه آینده معرفی می‌کند

6 دستگاه سونی میزبان اندروید 9 خواهند شد

مطلب پیشنهادی