حالت تاریک به اینستاگرام اضافه شد

بدون شک اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود که با 500 میلیون کاربر باید آن را یکی از شبکه‌های اجتماعی شلوغ دانست. این اپ در سال 2012 به عنوان زیرمجموعه فیسبوک فعالیت خود را آغاز کرد و توانست به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کند.

در کنار آن این روزها قابلیت حالت تاریک به یکی از ویژگی‌های محبوب در بیشتر اپلیکیشن و نرم افزارها تبدیل شده و حال نوبت اینستاگرام رسیده تا به این ویژگی مجهز شود. این قابلیت که مدتی در نسخه بتا قرار داشت، درنهایت برای عموم کاربران اینستاگرام دردسترس قرار گرفت.

مدیرعامل این شبکه یعنی Adam Mosseri می‌گوید قابلیت مورد اشاره تنها روی دستگاه‌هایی با سیستم عامل iOS 13 و اندروید 10 کار خواهد کرد. بنابراین نباید انتظار داشت که این سیستم عامل را روی دیگر دستگاه‌های فاقد این سیستم عامل تجربه کرد.

حالت تاریک هم به اینستاگرام آمد

حالت تاریک به افراد اجازه می‌دهد تا در شرایط نوری کم، بتوانند بدون آسیب رسیدن به چشم تجربه کاربری راحت و بی نقص داشته باشند. هنگامی که حالت تاریک را روی دستگاه خود فعال می‌کنید، اینستاگرام نیز به صورت خودکار روی این حالت قرار می‌گیرد و دیگر نباید به بخش خاصی در اپ برای فعال سازی مراجعه کنید.

بروزرسان جدید تیم این شبکه تنها قابلیت مورد اشاره را دربرمی‌گیرد و هیچ قابلیت دیگری در کار نیست. بنابراین همچنان با همان اپلیکیشن همیشگی رو به رو هستید. رنگ تیره تمامی بخش‌های روشن را به رنگ سیاه تبدیل می‌کند تا در هنگام شب اگر به استفاده از اینستاگرام می‌پردازید، ناراحتی در ناحیه چشم احساس نکنید. در مجموع اگر یکی از صاحبان اکانت اینستاگرام هستید و دارای تلفن هوشمندی با سیستم عامل‌های مورد اشاره، هم اکنون به اپ استور یا گوگل پلی رفته و آپدیت اینستاگرام را انجام دهید.

گوگل Allo در حال از دست دادن محبوبیت خود بین کاربران است

در نهایت می‌توانید قابلیت را با موارد مورد اشاره تجربه کنید. انتظار می‌رود این شبکه بزودی قابلیت‌های بیشتری را بیافزاید تا 500 میلیون کاربری که هر روز بر تعداد آنها افزوده می‌شود، تجربه کاربری تقریبا لذت بخش داشته باشند.


مطالب مرتبط:
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟