اینستاگرام در حال تست قابلیتی است که از طریق آن می‌توان تیک تایید اکانت درخواست کرد

اینستاگرام

تیک آبی به معنای تایید شدن پروفایل در اینستاگرام است که اغلب روی اکانت‌های مربوط به افراد معروف شاهد آن هستیم. بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده، اینستاگرام در حال تست قابلیتی است که از طریق آن کاربران می‌توانند از داخل اپلیکیشن نسبت به درخواست این تاییدیه‌ها اقدام کنند. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

اینستاگرام (Instagram) در طول چند ماه گذشته قابلیت‌های جدید بسیار زیادی را به سرویس خود اضافه کرده است که در نتیجه آن، تجربه تمام کاربران در زمان استفاده از این اپلیکیشن بهتر شده است. حال بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده، به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد قابلیت جدیدی را در اختیار کاربرانش قرار دهد.

مطالب مرتبط:

بر گزارشی که از سوی یکی از نشریات استرالیا به نام Nine منتشر شده، گفته می‌شود که اینستاگرام قصد دارد گزینه‌ای را به صفحه تنظیمات اپلیکیشن اضافه کنند که از طریق آن کاربران می‌توانند از داخل اپلیکیشن نسبت به درخواست تاییدیه اقدام کنند. از این طریق بعد از ثبت درخواست، اینستاگرام آن را بررسی می‌کند و در صورت تایید، علامت آبی رنگ تاییدیه در پروفایل کاربر نمایش داده می‌شود. باید توجه داشت که اکنون این قابلیت تنها در اختیار کاربران خاصی قرار دارد. در واقع این تنها کاربران استرالیایی هستند که فقط روی آیفون خود می‌توانند قابلیت مذکور را مشاهده کنند. به نظر می‌رسد که در طول هفته‌های آینده، کاربران اندروید نیز این قابلیت را دریافت کنند.

اینستاگرام از این پس تهیه اسکرین شات از استوری ها را گزارش نمی‌کند

اینستاگرام

کاربران سایر کشور‌ها نیز در آینده قابلیت مذکور را دریافت خواهند کرد و البته به نظر می‌رسد که اینستاگرام هیچ عجله‌ای در این خصوص ندارد. با وجود اینکه فعلا نمی‌دانیم چرا اینستاگرام این قابلیت را به آرامی منتشر می‌کند، اما به نظر می‌رسد که این یک استراتژی برای تحلیل توانایی خود در زمینه بررسی درخواست‌های کاربران است. زیرا بدون شک با انتشار این قابلیت برای تمام کاربران، میزان درخواست‌ها نیز به صورت چشمگیری بیشتر خواهد شد.

احتمالا شما نیز در پروفایل افراد معروف، یک تیک آبی را مشاهده کرده‌اید که مربوط به تایید هویت اکانت است. اضافه شدن این قابلیت به سایر پروفایل‌ها می‌تواند هویت اکانت‌های اصلی اینستاگرام را بیش از پیش مشخص سازد و در نتیجه کاربران با اطمینان بیشتری می‌توانند از این سرویس استفاده کنند. نظر شما در خصوص این قابلیت چیست؟ نظرات خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما و کاربران موبایلستان در میان بگذارید.


بیشتر بخوانید:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی