اطلاعاتی جدید از آیپد پرو 2018

آیپد پرو 2018

خوانندگان زیادی در میان مخاطبان موبایلستان وجود دارند که از سری آیپد اپل استفاده کرده و اخبار این سری برایشان جذاب است، امروز با خبری در خدمت شما هستیم که مربوط به آیپد پرو 2018 است و اطلاعات جدید منتشر شده درباره این تبلت نیرومند به دست ما رسیده است.

مطالب مرتبط

اطلاعات یاد شده نشان دهنده این موضوع هستند که آیپد پرو 2018 قرار است از نظر ضخامت، رکوردی جدید در نازک بودن به نام خودش ثبت کند. ضخامت تبلت جدید اپل به نحوی است که با 5.9 میلیمتر، یک دستگاه جذاب و زیبا خواهد بود. با این وجود یک نکته مهم این است که چنین ضخامتی تنها به واسطه حذف کردن جک 3.5 میلیمتری هدفون ممکن شده است و کاربران این دستگاه باید با هدفون به سبک سنتی خداحافظی کنند.آیپد پرو 2018

این دستگاه با نمایشگری در دو رده ابعادی 10.5 تا 11 اینچی و 12.9 اینچی عرضه خواهد شد و اثبات این موضوع، ابعاد فاش شده برای این دستگاه است. مدل بزرگ با اندازه 28 در 21.5 سانتیمتر و مدل کوچک با اندازه 17.9 در 25سانتی متر عرضه خواهند شد که این ابعاد با ابعاد یاد شده درباره نمایشگر سازگاری دارند.

به این ترتیب باید منتظر اطلاعات مربوط به پردازنده و سایر مشخصات فنی آیپد پرو 2018 بود تا در نهایت مشخص شود که این تبلت قرار است چه قدرتی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. البته سابقه کاری اپل نشان داده است که سری آیپد همیشه از جمله نیرومندترین محصولات بازار هستند.

فبلت آیفون ۷ پلاس مجهز به ۳ گیگابایت رم و حافظه ۲۵۶ گیگابایتی !!!

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی