• خانه
  • اخبار
  • مقایسه ابعاد آیفون های جدید از طریق مدل‌های پرینت شده
آیفون ایکس

مقایسه ابعاد آیفون های جدید از طریق مدل‌های پرینت شده

اپل امسال سه آیفون جدید را معرفی خواهد کرد. برخی از طراحان با پرینت سه بعدی طرح‌های این آیفون‌ها سعی کرده‌اند با ظاهر کلی دستگاه‌ها و ابعادشان بیشتر آشنا شوند. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

بر اساس اخبار و شایعات مختلفی که منتشر شده، انتظار می‌رود که امسال شاهد سه آیفون جدید از سوی کمپانی اپل (Apple) باشیم. رویداد مربوط به معرفی این سه دستگاه در حوالی ماه سپتامبر (شهریور – مهر) برگزار خواهد شد. هر سه آیفون جدید دارای طراحی مشابهی با آیفون ایکس خواهند بود ولی تفاوت‌های بزرگی با یکدیگر دارند که باعث می‌شود این دستگاه‌ها در رده‌های قیمتی کاملا متفاوتی از هم باشند.

مطالب مرتبط:

فعلا اطلاعات زیادی در خصوص این محصول منتشر نشده و شناخت زیادی نسبت به آن‌ها و مشخصاتشان نداریم. اما گفته می‌شود که ارزان‌ترین آیفون جدید دارای نمایشگری ۶.۱ اینچی از نوع LCD خواهد بود که تنها یک دوربین در بخش پشتی آن وجود دارد. گران‌ترین آیفون امسال نیز با نام آیفون Xs یا آیفون ۹ پلاس روانه بازار می‌شود که دارای نمایشگری ۶.۵ اینچی OLED است و از دوربین دوگانه یا حتی سه گانه در بخش پشتی خود بهره می‌برد.

اگرچه طراحی کلی این محصولات مدت زیادی است که فاش شده، اما برخی از افراد نسبت به چاپ سه بعدی طرح‌های خود اقدام کرده‌اند تا در نتیجه آن بتوانند شناخت بهتری نسبت به طراحی و ابعاد این محصولات به دست آورند. در تصویر زیر می‌توانید این محصولات جدید را در کنار آیفون‌های سال گذشته مشاهده کنید. ابعاد آن‌ها نیز از طریق همین تصویر قابل مقایسه هستند.

اپل در رویداد فردا شب احتمالا از یک اپ جدید برای Apple TV رونمایی می کند

آیفون

آنطور که از طراحی آیفون‌های جدید می‌توان فهمید، اپل سعی کرده در این دستگاه‌ها حاشیه‌های محصول را به اندازه زیادی کاهش دهد که این موضوع خود می‌تواند اقدامی خوب و دوست داشتنی باشد. نظر شما در خصوص آیفون‌های جدید و طراحی آن‌ها چیست؟ انتظارات خود را از محصولات جدید کمپانی اپل از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما و کاربران موبایلستان در میان بگذارید.


بیشتر بخوانید:

مطلب پیشنهادی