تبلت جدید ال جی نمایشگر بدون حاشیه و کیبورد بی سیم خواهد داشت

23 دسامبر 2018
تبلت ال جی

ال جی (LG) به زودی محصول جدیدی را در دنیای تبلت‌ها روانه بازار خواهد کرد. طرح‌های مفهومی این تبلت فاش شده است و از طریق آن می‌توان به نمایشگر بدون حاشیه و کیبورد بی‌سیم دستگاه پی برد. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص این محصول به دست آوریم.

ال جی از جمله شرکت‌های محدودی است که فعلا در زمینه تبلت‌ها فعالیت می‌کند. این کمپانی کره‌ای اغلب تبلت‌های خود را در طبقه بندی میان‌رده‌ها روانه بازار می‌کند و به نظر می‌رسد که این شاخه برای ال‌جی سود آور است. البته جز سود دهی، نمی‌توان دلیل دیگری برای ادامه فعالیت ال‌جی در زمینه تبلت‌ها دانست. زیرا در حال حاضر دنیای تبلت‌ها توسط دو کمپانی اپل و سامسونگ به صورت کامل احاطه شده است و شرکت‌های محدودی نیز هر از چند گاهی یک تبلت جدید را روانه بازار می‌کنند. با این اوصاف ال‌جی به احتمال زیاد همچنان از تولید تبلت سود می‌برد!

مطالب مرتبط:

به نظر می‌رسد که ال جی قصد دارد به زودی تبلت جدیدی را روانه بازار کند. زیراکه چندی پیش طرح مفهومی یا همان پتنت جدیدی را در دفتر مالکیت معنوی کره ثبت کرده است که مربوط به تاریخ ۱۴ دسامبر (۲۳ آذر) می‌شود.

تبلت ال جی

بر اساس اطلاعات و تصویری که از سوی letsGoDigital منتشر شده، تبلت جدید ال جی نمایشگری بدون حاشیه دارد و از یک کیبورد بی سیم قابل جدا سازی بهره می‌برد. بر اساس آنچه که از تصاویر پیداست، این کیبورد می‌تواند به عنوان پایه نگهدارند تبلت نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ال‌جی در نمایشگاه CES 2016 از نسخه جدید پلتفرم تلویزیون هوشمند WebOS رونمایی خواهد کرد

با کمی دقت به تصویر و طرح‌های مفهومی جدید ال‌جی می‌توان متوجه شد که این محصول چندان شبیه به تبلت‌های اقتصادی نیست و حال و هوایی بالارده و پریمیوم دارد. با این اوصاف احتمالا ال جی در نظر دارد به کمک تبلت جدید خود وارد رقابت با کمپانی‌های اپل و سامسونگ شود. نظر شما در خصوص تبلت جدید ال‌جی چیست و چه انتظاراتی از آن دارید؟ آیا به نظر شما هم این تبلت ظاهری شبیه به محصولات بالارده دارد؟ با ما و کاربران موبایلستان از طریق بخش دیدگاه‌ها در ارتباط باشید.


بیشتر بخوانید:

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی