قاب محافظ سامسونگ گلکسی S10 دارای دو نمایشگر است

23 دسامبر 2018
گلکسی S10

تصاویری از طرح مفهومی سامسونگ (Samsung) منتشر شده که گفته می‌شود مربوط به قاب محافظ گلکسی S10 است. این قاب محافظ از دو نمایشگر سیاه و سفید در بخش پشت و جلوی خود بهره می‌برد. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

سامسونگ گلکسی S10 در حال حاضر نقل تمام سایت‌های خبری شده و هر روز اخبار و شایعات مختلفی را در این خصوص شاهد هستیم و ما نیز بسیاری از آن را در صفحه نخست موبایلستان با شما به اشتراک می‌گذاریم. امروز نیز خبر یا بهتر بگوییم، شایعه جدیدی در خصوص این پرچم‌دار کره‌ای منتشر شده که ادعایی جدید و متفاوت در خصوص آن است.

مطالب مرتبط:

بر اساس آنچه که وب‌سایت t3.com مدعی شده، سامسونگ قصد دارد در قاب محافظ گلکسی S10 از ۲ صفحه نمایش استفاده کند که یکی از آن‌ها در بخش جلوی دستگاه و دیگری در قسمت پشتی قاب آن جای گرفته است. همان‌طور در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، در یکی از طرح‌های مفهومی (پتنت) سامسونگ، دیده می‌شود که یک نمایشگر در قسمت پشت قاب محافظ دستگاه و دیگری در قسمت کاور آن قرار گرفته است.

گلکسی S10

این تصویر از سوی LetsGoDigital منتشر شده که در زمینه فاش کردن اسناد شرکت‌ها فعالیت دارد. بر اساس آنچه که از این تصاویر پیداست، به نظر می‌رسد که سامسونگ در قاب محافظ مذکور از دو نمایشگر اکتروفورز (electrophoretic) استفاده کرده است که ساختاری شبیه به نمایشگر eBook دارند و محتوا را به صورت سیاه و سفید نمایش می‌دهند. چنین قابلیتی باعث می‌شود در زمانی که کاور محافظ روی صفحه دستگاه قرار دارد یا حتی پشت گوشی دیده می‌شود، کاربر بتواند ارتباطش را با گوشی و محتوای موجود در آن حفظ کند و نیازی به باز کردن فلیپ (Flip) محافظ نباشد.

روش جالب سامسونگ برای پایان دادن به بحران گلکسی نوت ۷

اما سوالی اینجا به وجود می‌آید، آیا کاربران در زمان استفاده از این محافظ، سعی دارند از بدنه و نمایشگر دستگاه با کمک دو نمایشگر دیگر محافظت کنند؟ خود این دو نمایشگر نیازی به محافظت ندارند؟!

چنین ایده‌ای می‌تواند بسیار کاربردی باشد و بدون در نظر گرفتن اینکه گوشی به چه شکلی روی میز قرار گرفته است، می‌توان با استفاده از نمایشگر جلو یا عقب نسبت به اطلاع از نوتیفیکیشن‌ها اقدام کرد یا حتی تصویری را به اشتراک گذاشت. به نظر می‌رسد که مصرف باتری این نمایشگر‌ها نیز بسیار کم باشد و از باتری خود گوشی استفاده کنند.

هر طور که باشد آشنایی دقیق با گلکسی S10 نیازمند صبر تا زمان معرفی رسمی آن است. زیرا تا آن روز بر اساس آنچه که در سال‌های گذشته تجربه کردیم، شایعات و اخبار زیادی را در خصوص این دستگاه شاهد خواهیم بود و ممکن است بسیاری از آن‌ها نیز رنگ واقعیت به خود نگیرند. نظر شما در خصوص قاب محافظ سامسونگ چیست و چه مزایا و معایبی برای آن متصور هستید؟ با ما و کاربران موبایلستان از طریق بخش دیدگاه‌ها در ارتباط باشید.


بیشتر بخوانید:

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی