عرضه EMUI 9 برای سری میت 20 هواوی

عرضه EMUI 9 برای سری میت 20 هواوی

شرکت هواوی نسخه جدید از لایه گرافیکی ویژه خود برای محصولاتش را آماده کرده است و به تازگی شاهد عرضه رسمی EMUI 9 برای سری میت 20 این شرکت هستیم. البته این عرضه تنها در کشور چین انجام خواهد شد و سایر کشورها باید منتظر دریافت آن باقی بمانند. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

البته باید به یاد داشته باشید که سری میت 20 هواوی قرار است تا این بسته به روزرسانی را بر پایه آخرین نسخه از سیستم عامل همراه شرکت گگل یعنی اندروید 9 یا همان اندروید پای عرضه کند. به این ترتیب دارندگان سری میت 20 هواوی یعنی هواوی میت 20 و هواوی میت 20 پرو در کشور چین از هم اکنون خواهند توانست تا این بسته را بر روی دستگاه خود دریافت و نصب کنند.

عرضه EMUI 9 برای سری میت 20 هواوی

همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم، این شرکت زمان عرضه این بسته برای سایر کشورها را اعلام نکرده است ولی با توجه به سابقه درخشان این کمپانی باید گفت که این بسته در بازه زمانی چند هفته آینده برای تمامی مناطق جهان عرضه خواهد شد. شایان ذکر است که این به روزرسانی برای سری میت 20 هواوی موجب بهبود عملکرد این سری در اجرای بازی کامپیوتری و عملکرد روان و بهتر دستگاه در تمامی کارهای روزانه خواهد شد.


بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟