افشای تصاویری جدید از پیکسل 3 و پیکسل 3 XL

تصاویری جدید از پیکسل 3 XL

همانطور که خوانندگان موبایلستان می‌دانند، پیکسل 3 XL قرار است تا تاجدار ساختار ویژه شرکت محصولات گوگل باشد، شرکتی که اندروید محبوب را عرضه کرده است. به همین دلیل نیز اطلاعات این محصول به یکی از برترین سوژه‌های رسانه‌‌ها بدل شده است و در آخرین تصاویر منتشر شده از این محصول نیز اطلاعاتی جدید از آن قابل برداشت است.

مطالب مرتبط

تا به امروز اطلاعات مربوط به این تلفن همراه به صورتی بودند که تنها از روی تصاویر یا متون بدون منبع معتبر عرضه می‌شدند با این وجود این بار یک جوان هندی به نام ایشان آگاراوال اقدام به ارائه تصاویر و اطلاعاتی را کرد که از یک دستگاه واقعی که در اختیار او بود برداشت شده بودند.

مهمترین موارد این تصاویر جدید منتشر شده از آگاراوال را می توان مربوط به ساختار رابط کاربری دوربین آن و ساختار دستیار هوشمند گوگل که به‌صورت اختصاصی برای پیکسل 3 XL عرضه شده است دانست. با این وجود همین اطلاعات محدود نیز به خوبی قابلیت‌های منحصر به فرد این محصول را به نمایش گذاشته است.

دوربین این محصول قرار است تا 12.2 مگاپیکسلی باشد و دیافراگم آن  از نوع 1.8/f است و به همین دلیل نیز کیفیت تقریبا برابر با نسخه قبلی خواهد بود. با این وجود دوربین جلوی دستگاه قرار است تا دو عدسی داشته باشد. یکی از عدسی های پیکسل 3 XL دیافراگم f/1.8‌خواهد داشت و دیگری ازدیافراگم f/2.2 بهره می‌برد. پیش‌بینی می‌شود که پیکسل 3 XL قرار است تا در دو ماه آینده عرضه شود و به همین دلیل نیز زمان زیادی تا دریافت اطلاعات رسمی از سوی سازندگان دستگاه باقی نمانده است.


مطلب پیشنهادی