افشای رنگ و قیمت نوکیا 7.1

همان‌طور که خوانندگان وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، کمپانی سازنده تلفن‌های همراه هوشمند اچ ام دی گلوبال این روزها مشغول ساخت تلفن همراه هوشمند جدید خود یعنی نوکیا 7.1 است و در همین راستا به‌تازگی قیمت و رنگ این همراه هوشمند افشا شده است.

مطالب مرتبط

به‌تازگی یک کاربر توییتری که پیش‌ازاین نیز پیش‌بینی‌های درستی در رابطه با مشخصات تلفن‌های همراه هوشمند رونمایی نشده کرده بود، اعلام کرده است که نوکیا 7.1 با 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی و در رنگ‌های استیل و آبی به بازار عرضه خواهد شد و پلاسی با آن نام وجود نخواهد داشت. این توییت می‌تواند به دو صورت تفسیر شود. یکی این‌که نوکیا 7.1 نسخه پلاس نخواهد داشت و دیگر این‌که درواقع دو تلفن همراه هوشمند در سری 7 همراه‌های هوشمند برند نوکیا وجود دارد.

افشای رنگ و قیمت نوکیا 7.1

البته با توجه به شایعات ضدونقیضی که پیش‌ازاین در رابطه با نوکیا 7.1 پلاس ارائه شده بود، می‌توان گفت که حدس دوم در این رابطه درست‌تر است. پیش‌ازاین دو تصویر از پنل جلویی نوکیا 7.1 پلاس افشا شده بود که صفحه‌نمایش این تلفن همراه را بدون شیار نشان داده بود و البته تصاویر دیگری که منتسب به این همراه هوشمند بودند، صفحه‌نمایش آن را با شیار نشان می‌دانند. پس بنابراین حدس بر این است که یک نسخه معمولی و یک نسخه پلاس از این همراه هوشمند درراه باشد که یکی با شیار و دیگری بدون شیار عرضه می‌شود.

در این شرایط نوکیا 7.1 در نسخه‌های آبی و استیل به بازار عرضه می‌شود رم در نظر گرفته‌شده به همراه حافظه داخلی برای این همراه هوشمند به ترتیب 4 و 64 گیگابایت خواهد بود. همچنین به‌احتمال‌قوی این همراه هوشمند به قیمت 399 دلار به بازار عرضه شود.

پیش فروش1میلیون نوکیاXدر چین خراب از آب در آمد

بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی