• خانه
  • اخبار
  • همراه ویژه نوکیا برای بازی‌های کامپیوتری
همراه ویژه نوکیا برای بازی‌های کامپیوتری

همراه ویژه نوکیا برای بازی‌های کامپیوتری

همراهان همیشگی موبایلستان می‌دانند که شرکت نوکیا به‌تازگی فعالیت خود در رده تلفن‌های همراه هوشمند افزایش داده است ولی به‌تازگی این شرکت بازی‌های کامپیوتری را نیز در برنامه کاری خود قرار داده است و به این ترتیب قرار است تا شاهد عرضه همراه ویژه نوکیا برای بازی‌های کامپیوتری باشیم.

مطالب مرتبط

تلفن‌های همراه هوشمند ویژه بازی‌های کامپیوتری را می‌توان یکی از محصولات بسیار محبوب دانست که البته کمتر شرکتی به سراغ تولید آن رفته است و حتی محصولاتی مانند اکسپریا پلی نیز با معماری ضعیف سخت‌افزاری نتیجه‌ای ناامید کننده به همراه داشت.

همراه ویژه نوکیا برای بازی‌های کامپیوتری

نام این محصول هم هنوز نامشخص است و حتی حدس و گمان هم در این مورد مطرح نشده است. با این وجود باید گفت که این کمپانی فنلاندی در عرضه این محصول چندان بی‌رقیب نیز نیست و شرکت‌هایی مانند هواوی، شیائومی، زدتی‌ای و شیائومی نیز برنامه‌های خود برای عرضه همراه هوشمند مجهز به بازی کامپیوتری را اعلام کرده‌اند و حتی شرکتی مانند ریزر (Razor) در حال حاضر چنین محصولی را روانه بازار کرده است.

بخشی از داده های گوگل به کوبا منتقل میشود

البته اطلاعات چندانی از این محصول به رسانه‌ها راه پیدا نکرده است و تنها یک کلیپ 10 ثانیه‌ای از سوی نوکیا منتشر شده است که اطلاعات اولیه‌ای از عرضه این محصول را به همراه داشته است و هیچ اطلاعات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری‌ای در این زمینه به همراه نداشته است.

محصول جدید این شرکت با هشتگ #GameOn معرفی شده است و باید منتظر ماند تا این شرکت بتواند با ارائه اطلاعات رسمی، از اطلاعات این محصول پرده‌برداری کند. در صورت دریافت هرگونه اطلاعات جدید، به‌سرعت آن را برای شما خوانندگان عزیز ارائه خواهیم کرد.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی