اخبارراهنمای خرید گوشی موبایل

مناسب‌ترین رنگ گلکسی نوت 9 برای شما کدام است؟

رنگ‌های آبی اقیانوسی، بنفش اسطوخودوسی، سیاه نیمه شب و مسی به‌عنوان چهار رنگ اصلی در نظر گرفته شده برای گلکسی نوت 9 شناخته می‌شوند که هرکدام از آن‌ها به نوعی چشم‌گیر هستند. اگر شما خوانندگان موبایلستان نیز برای خرید تلفن همراه هوشمند گلکسی نوت 9 وسوسه شده‌اید، بسیار طبیعی است که در تصمیم‌گیری در رابطه با انتخاب میان این رنگ‌ها دچار مشکل شوید زیرا تمامی این 4 رنگ به نظر زیبا و چشم‌گیر می‌آیند.

مطالب مرتبط

البته جالب است بدانید که هرکدام از این رنگ‌ها برای تیپ شخصیتی خاصی طراحی‌ شده‌اند و هر رنگی که سرانجام انتخاب کنید، چیزهای زیادی در رابطه با شخصیت شما به جهانیان می‌گوید که در این بخش قصد داریم تا به آن‌ها بپردازیم.

رنگ‌های گلکسی نوت 9 درباره شخصیت شما چه می‌گویند؟

رنگ آبی اقیانوسی

اولین رنگی که سامسونگ برای گلکسی نوت 9 در نظر گرفت رنگ آبی اقیانوسی بود. جالب است بدانید که انسان‌ها کششی درونی به رنگ آبی دارند زیرا آسمان و دریا نیز به همین رنگ هستند. رنگ آبی نشان‌دهنده آرام بودن، خلوص، حکمت، عمق و ثبات است. اگر این رنگ را انتخاب کنید، جهانیان فرض می‌کنند که شما فردی آرام و ساده هستید که در نیمه نهان خود طوفانی از ایده‌ها و الهام گیری‌ها را جای‌داده‌اید.

بنفش اسطوخودوسی

رنگ بنفش اسطوخودوسی بسیار خاص است و انتخاب این رنگ نیز ناشی از خاص بودن شما است و نشان می‌دهد که شما جزء افرادی هستید که مردم به‌ندرت با آن‌ها برخورد دارند. همه رنگ‌هایی نظیر قرمز،سبز و آبی را می‌شناسند اما رنگ بنفش همیشه در این میان نشانی از شخصیت پیچیده افراد بوده است.

رنگ سیاه نیمه‌شب

اگر به انتخاب گلکسی نوت 9 با رنگ سیاه نیمه‌شب فکر می‌کنید فردی قوی، جدی و رازآلود هستید. شما افکار و احساسات خود را به‌سرعت افشا نمی‌کنید اما این به معنای آن نیست که انسان‌ها را دوست ندارید. این سطح از سیاهی همیشه مساوی ناشناخته‌ها بوده است و نشان از افرادی دارد که نمی‌خواهند به رنگ خاصی متعهد باشند.

رنگ مسی

رنگ مسی این همراه هوشمند به‌عنوان آخرین رنگ عرضه‌شده یک انتخاب فوق‌العاده است. این رنگ به رنگ‌های طلایی و قهوه‌ای شباهت بسیار زیادی دارد و نشان‌دهنده موفقیت، رفاه، عزت و عظمت است. این رنگ نیز مانند بنفش اسطوخودوسی خاص است اما معنای متفاوتی دارد. این رنگ انتخاب کسانی است که به‌شدت هنری فکر می‌کنند.

اگر قرار بود یکی از این همراه‌های با شکوه را داشته باشید٬ کدام رنگ را انتخاب می‌کردید؟


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا