مشکل نمایشگر وان پلاس 6 زیر نور آفتاب

مشکل نمایشگر وان پلاس 6 زیر نور آفتاب

پیش از در موبایلستان اخبار متعددی را درباره قابلیت‌ها و مشخصات سخت‌افزاری وان پلاس 6 مطالعه کرده‌اید ولی به‌تازگی مشکلی عجیب برای کاربران این دستگاه پیش آمده و گزارش‌های متعددی درباره چشمک زدن نمایشگر وان پلاس 6 زیر نور آفتاب منتشر شده است که موجب نگرانی کاربران و شرکت سازنده شده‌اند.

مطالب مرتبط

نسخه جدید OxygenOS، وان پلاس 6 را با مشکل افزایش مصرف باتری مواجه می‌کند

نسخه قرمز رنگ وان پلاس 6 با همان قیمت قبلی معرفی شد

تقویت دوربین وان پلاس 6 با به‌روزرسانی نرم‌افزاری

کاربرانی که مشکل یاد شده را تجربه کرده‌اند برای ارائه گزارش‌های خود تنها به سراغ شرکت سازنده نرفته‌اند و از شبکه‌های اجتماعی و مراکز تخصصی گفتگو مانند ردیت نیز برای ارائه اطلاعات مربوط به مشکل نمایشگر وان پلاس 6  بهره گرفته‌اند. بر اساس این اطلاعات وقتی که نمایشگر دستگاه بر روی تنظیم خودکار نور قرار می‌گیرد، شاهد شروع مشکلات خواهیم بود.

مشکل نمایشگر وان پلاس 6 زیر نور آفتاب

کاربران اعلام کرده‌اند که وقتی دستگاه در این وضعیت قرار دارد و آن‌ها در محیط‌هایی پرنور و در زیر تابش مستقیم آفتاب قرار دارند، نمایشگر وان پلاس 6  شروع به چشمک زدن می‌کند و این موضوع عملا استفاده از آن را غیرممکن می‌کند. این مشکل به‌اندازه‌ای جدی به نظر می‌رسد که کاربران برای رفع آن  باید به محیط‌های بسته بروند.

از یک‌سو می‌توان با خاموش کردن تنظیم خودکار نور نمایشگر، مشکلات مربوط به این شرایط را رفع کرد و از سوی دیگر تنظیم خودکار نور صفحه نمایش برای مصرف بهینه باتری بسیار ضروری است و به همین دلیل نیز نمی‌توان آن را از معادله حذف کرد و وان پلاس باید فکری به حال این مشکل بکند.

آیفون ۷ اس اپل به نمایشگر OLED مجهز خواهد شد

مورد یاد شده ابتدا یک ماه پیش گزارش شد و به نظر می‌رسد که ریشه آن در به‌روزرسانی پوسته گرافیکی اندروید از اکسیژن 5.1.8 به اکسیژن 5.1.9 نهفته است زیرا پیش از عرضه این به‌روزرسانی، هیچ مشکلی در آن زمینه وجود نداشت. در هر حال وان پلاس در حال تلاش برای رفع ایراد وان پلاس 6 است و به‌زودی شاهد عرضه وصله ترمیمی برای این دستگاه خواهیم بود.


مطالعه بیشتر

عرضه سونی اکسپریا XA3 با صفحه نمایش طویل

جدیدترین سورپرایز سامسونگ: وجود جک هدفون و دکمه بیکسبی در گلکسی نوت 9

کاهش مالکیت اپل بر بازارعلیرغم فروش نجومی ساعت اپل

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی