• خانه
  • اخبار
  • نسخه کامل فتوشاپ در سال ۲۰۱۹ برای آیپد عرضه می‌شود
فتوشاپ

نسخه کامل فتوشاپ در سال ۲۰۱۹ برای آیپد عرضه می‌شود

ادوبی (Adobe) قصد دارد نرم افزار فتوشاپ را برای آیپد عرضه کند. بر اساس اعلام یک منبع آگاه، این نسخه در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

بر اساس گزارشی که از سوی بلومبرگ منتشر شده، کمپانی ادوبی (Adobe) بر اساس استراتژی خود قصد دارد نسخه کامل فتوشاپ را برای آیپد عرضه کند. Scott Belsky به عنوان مدیر مسئول Creative Cloud در این خصوص مدعی شده است که:

این خبر در زودترین زمان ممکن محقق خواهد شد. درخواست‌های زیادی در خصوص عرضه نرم افزار قدرتمند و پیچیده‌ای نظیر فتوشاپ برای دستگاه‌های مدرن مانند آیپد وجود دارد. ما نیازمندیم که ابتدا محصولاتمان را در بستر ابر ارائه کنیم.

ادوبی چندی پیش Photoshop Express را برای آیپد عرضه کرد. نسخه کامل فتوشاپ به کاربران آیپد این امکان را می‌دهد که از تمام قابلیت‌های فتوشاپ برای طراحی استفاده کنند.

مطالب مرتبط:

فتوشاپ

Belsky مدعی شده که در حال حاضر بسیاری از افراد در زمینه رسانه و سرگرمی بیشتر از لپ‌تاپ، با تبلت کار می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود که روی تبلت خود نیاز به فتوشاپ هم داشته باشند. ادوبی قصد دارد نسخه کامل Photoshop برای آیپد را در کنفرانس سالانه MAX که در ماه اکتبر برگزار می‌شود، معرفی کند. این منبع اعلام کرده که با در نظر گرفتن تاخیر مهندسین، احتمالا در سال ۲۰۱۹ شاهد عرضه این نسخه خواهیم بود.

ادوبی اعلام نکرده که چه آیپد‌هایی از این نرم افزار پشتیبانی خواهند کرد. اما انتظار داریم که آیپد پرو یکی از آن‌ها باشد. در حال حاضر فعلا باید منتظر بمانیم تا این کمپانی نام آیپد‌هایی که از فتوشاپ جدید پشتیبانی خواهند کرد را اعلام کند. آیپد‌ ۲۰۱۸ با پردازنده A10 نیز می‌تواند یکی از این گزینه‌ها باشد. نظر شما در خصوص این اقدام ادوبی چیست؟ با ما و کاربران موبایلستان از طریق بخش دیدگاه‌ها در ارتباط باشید.

آمارها از عدم احساس نیاز کاربران به آیپد پرو میگویند

بیشتر بخوانید:

مطلب پیشنهادی