کمتر از دو ماه تا رونمایی از پیکسل ۳

کمتر از دو ماه تا رونمایی از پیکسل ۳

هواداران محصولات گوگل در موبایلستان، امروز با خبری هیجان‌انگیز به سراغ شما آمده‌ایم. بر اساس گزارش‌های منتشر شده از منابع معتبر خبری به نظر می‌رسد که شرکت گوگل برنامه زمانی خود برای رونمایی از پیکسل ۳ را تعیین کرده است.

مطالب مرتبط

بر اساس این برنامه‌ها گفته می‌شود که شرکت گوگل قصد دارد تا در تاریخ چهارم ماه اکتبر به سراغ رونمایی از این تلفن همراه ویژه برود. این تاریخ بر اساس تاریخ شمسی کشور ما برابر با ۱۲ مهر است و این امر به این معنی است که کمتر از دو ماه دیگر شاهد عرضه نسل سوم پرچم‌داران گوگل خواهیم بود.

کمتر از دو ماه تا رونمایی از پیکسل ۳

شرکت گوگل پیش از شروع کار سری پیکسل، محصولاتی با نام سری نکسوس در اختیار داشت ولی ساخت و عرضه این محصولات را با همکاری سایر شرکت‌های تولید کننده تلفن همراه مانند سامسونگ، ال‌جی، ایسوس و غیره انجام می داذ

بااین‌حال در دوران سوندار پیچای، رویکرد این شرکت تغییر کرده و محصولات سری پیکسل به‌عنوان یک سری تخصصی توسط گوگل معرفی شدند و به‌زودی با عرضه شدن پیکسل ۳ شاهد رسیدن این محصولات محبوب به نسل سوم خواهیم بود.

گفته می‌شود که رونمایی از پیکسل ۳ قرار است تا با رونمایی از چندین محصول مختلف همراه باشد که شامل پیکسل ۳ XL، ساعت هوشمند پیکسل (هنوز عرضه این محصول قطعی نشده است)، نسل جدید هدفون‌های پیکسل باد و حتی بلندگوهای هوشمند پیکسل هوم هستند. به‌این‌ترتیب باید این مدت‌زمان کوتاه را نیز به انتظار نشست تا ببینیم که آیا گوگل می‌تواند تعادل بازار تلفن‌های همراه را با این محصولات به هم بزند یا خیر.

اولین ساعت اندرویدی WEAR 2.0 با همکاری گوگل و ال‌جی

بیشتر بخوانید:

مطلب پیشنهادی