اخبار

مشکل برخی کاربران پیکسل با نوار جستجوی گوگل

مسلما خوانندگان عزیز موبایلستان آگاهی دارند که شرکت گوگل با عرضه محصولات پیکسل قصد دارد تا بهترین تجربه اندروید را به کاربران ارائه کند ولی به نظر می‌رسد که هنوز در این زمینه موفق نبوده است و گزارش‌ها نشان می‌دهد که تعدادی از کاربران محصولات پیکسل با نوار جستجوی گوگل در صفحه اصلی دستگاه خود مشکل دارند.

مطالب مرتبط

کاربران محصولات پیکسل از شبکه ردیت برای اعلام گزارش‌های یاد شده استفاده کرده‌اند و تصاویری از صفحه اصلی دستگاه خود را منتشر کرده‌اند که تاریخچه جستجوهای آن‌ها را نادیده می‌گیرد و جستجوهای پیشنهادی را برای آن‌ها نشان نمی‌دهد. با این شرایط به نظر می‌رسد که مشکل اصلی بیشتر در تلفن همراه گوگل پیکسل XL2 مشاهده می‌شود.

مشکل برخی کاربران پیکسل با نوار جستجوی گوگل

البته این مدل در مشکل یاد شده تنها نیست و برخی از مدل‌های دیگر نیز مشکلاتی را دارند و گوگل باید راه حلی برای این مشکل پیدا کند. البته هنوز هم می‌توان بدون استفاده از این قابلیت به استفاده از این دستگاه ادامه داد ولی وقتی که قابلیتی به‌عنوان یک ویژگی اصلی دستگاه ارائه می‌شود و قرار است تا کاربری دستگاه را بهبود بخشد، انتظارات از این مورد بیشتر است.

دیگر نکته مهم این است که  این مشکل تنها در دستگاه‌های پیکسلی که از اندروید 8.1 و اندروید P نسخه ویژه توسعه دهندگان (نسخه بازبینی اولیه) مشاهده می‌شود و به همین دلیل نیز اگر از نسخه‌های دیگری از این محصول استفاده می‌کنید، دیگر نیازی به نگرانی در این زمینه ندارید.

پنج همراه هوشمند ویژه که برای هر کاربری مناسب هستند

گوگل هنوز در این باره اظهار نظری نداشته است ولی بعید به نظر می‌رسد که این شرکت همین الان که این مقاله را می‌خوانید در حال کار کردن بر روی یک راهکار جهت رفع این مشکل نباشد. به این ترتیب به‌زودی باید منتظر عرضه رسمی رفع باگ این سیستم عامل برای این دستگاه‌ها بود.


مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟