اختراع جدید سامسونگ: حسگر اثرانگشت زیر تمام نمایشگر

اختراع جدید سامسونگ: حسگر اثرانگشت زیر تمام نمایشگر

شرکت سامسونگ یک کمپانی محبوب میان خوانندگان موبایلستان است و اختراعات فراوانی را درباره محصولات جدید بازار به نام خود ثبت کرده است. آخرین اختراع سامسونگ شامل یک پیشرفت جالب در سیستم امنیتی دستگاه همراه است و از یک حسگر اثرانگشت زیر تمام نمایشگر تشکیل شده است.

مطالب مرتبط

این شرکت با ثبت یک اختراع جدید قصد دارد تا نسب بعدی محصولات خود را به فناوری مدرنی مجهز کند که سایر رقبا از آن بی بهره هستند. با توجه به پیشرفت حسگرهای اثرانگشت زیر نمایشگر، همچنان محدودیت این حسگرها به نحوی است که تنها بخش خاصی از صفحه نمایش پذیرای انگشت کاربر برای تائید هویت او خواهد بود.

اختراع جدید سامسونگ: حسگر اثرانگشت زیر تمام نمایشگر

با این وجود سامسونگ به سراغ رفع این مشکل رفته و با ثبت اختراع حسگر اثرانگشت زیر تمام نمایشگر ممکن است معادلات بازار را بار دیگر برهم بزند. از سوی دیگر این فناوری ممکن است برای اولین بار روی گلکسی اس 10 به اجرا گذاشته شود که در صورت واقعیت داشتن این موضوع، این تلفن همراه هوشمند به یکی از متحصر به فردترین محصولات عرضه شده در تاریخ سامسونگ بدل خواهد شد.

نکته جالب این اختراع این است که بر اساس تصاویر منتشر شده از آن، دو نسخه متفاوت از این حسگر بر روی دو دستگاه به نمایش درآمده است که این موضوع نشان دهنده آن است که سامسونگ قصد دارد تا از حسگر اثرانگشت زیر تمام نمایشگر برای بیشتر محصولات جدید خود بهره گرفته و آن را به پرچمداران اصلی خود محدود نخواهد کرد. البته هنوز زمان رسمی شدن این اختراع مشخص نشده است و باید برای دریافت اطلاعات بیشتر، منتظر اعلان رسمی این شرکت کره ای باقی ماند.

مقایسه مدل‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۶ سری J گلکسی سامسونگ

بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی