تلفن همراهی مرموز با سه دوربین و دو نمایشگر، آیا ویوو NEX S2 در راه است؟

تلفن همراهی مرموز با سه دوربین و دو نمایشگر، آیا ویوو NEX S2 در راه است؟

ویوو NEX S در سال گذشته میلادی یکی از متفاوت‌ترین محصولات بازار مصرف بود و به همین دلیل نیز کمتر کسی بود که انتظار عرضه نسخه جدید آن را نداشته باشد ولی به‌نظر می‌رسد که این محصول زودتر از انتظار قبلی آماده شده است و بسیاری از کارشناسان، تصاویر منتشر شده از یک تلفن همراه مرموز را ویوو NEX S2 می‌دانند. با موبایلستان همراه باشید تا اطلاعاتی بیشتر در این زمینه را در اختیار شما قرار بدهیم.

مطالب مرتبط

این تلفن همراه در حقیقت در یک ویدیوی جعبه گشایی و بدون اشاره به نام این محصول نشان داده شده است ولی ویژگی‌های خاص طراحی آن موجب شده است که بسیاری از کسانی که این ویدیو را دیده‌اند معتقد باشند که این دستگاه در حقیقت همان ویوو NEX S2 است.

تلفن همراهی مرموز با سه دوربین و دو نمایشگر، آیا ویوو NEX S2 در راه است؟

اطلاعات چندانی از این دستگاه در دست نیست ولی نکته بسیار مهم این است که این تلفن همراه هوشمند قرار است تا سه عدسی دوربین داشته باشد و قرارگیری آن در رده محصولات دارای دوربین سه‌گانه می‌تواند تجربه‌ای بسیار خوب از عکاسی را برای ویوو NEX S2 به همراه داشته باشد.

از سوی دیگر این دستگاه دارای دو نمایشگر است که یکی در بخش پشتی دستگاه مشاهده می‌شود و دیگری در بخش جلویی و مانند نمایشگرهای دیگر موجود در بازار است. با این وجود اصلی‌ترین دلیلی که موجب شده است این محصول به عنوان ویوو NEX S2، شناخته شود، حلقه ویژه دور عدسی‌های دوربین است که مشابه ویوو NEX S و طراحی مشهور به ماه این محصول است.

صد هزار هدست وایو اچ تی سی تاکنون به فروش رسیده است

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی