طراحی لو رفته شیائومی Mi Mix 3 به‌واسطه MIUI 10

شیائومی Mi Max 3

به گزارش موبایلستان به‌احتمال بسیار زیاد تلفن همراه هوشمند شیائومی Mi Mix 3 در ماه سپتامبر سال میلادی جاری به بازار عرضه شود. یکی از ویژگی‌های اصلی این تلفن همراه هوشمند گسترش مرزهای نسبت صفحه نمایش به بدنه است که همین امر نیز موجب می‌شود تا کمپانی شیائومی در بازاری که دستگاه‌هایی نظیر vivo NEX S و Oppo Find X با نسبت صفحه نمایش به بدنه خیلی بالا وجود دارند، حرفی برای گفتن داشته باشد.

مطالب مرتبط

به باور برخی این کمپانی چینی تولید کننده تلفن‌های همراه هوشمند به‌صورت کاملا تصادفی و از طریق نرم‌افزار رابط کاربری MIUI 10 که برای تلفن‌های همراه هوشمند دیگر خود عرضه کرده است، طراحی کلی Mi Mix 3 را لو داده است. این افراد بر این باورند که اسکرین شاتی در این نرم‌افزار وجود داشت که دستگاه شیائومی را با دکمه‌ای تخصصی برای هوش مصنوعی در کناره سمت چپ بدنه دستگاه نشان می‌داد که البته چنین دستگاهی تا کنون از جانب این کمپانی ساخته نشده است.

شیائومی Mi Mix 3

همچنین کناره‌های بسیار باریک بدنه دستگاه موجود در این تصاویر موجب شده است که بسیاری گمان کنند که تصویر یاد شده مرتبط با تلفن همراه هوشمند Mi Mix 3 است. البته تمامی این عکس‌ها هم‌اکنون از نرم‌افزار MIUI 10 پاک شده است و همین امر نیز تأییدی بر این موضوع است که شیائومی به افشای ناخواسته تصاویر پرچم‌دار جدیدش واقف شده و آن‌ها را پاک کرده است.

نگاهی به گوشی ارزان ردمی 7a

با این حال اگر حدس‌های ما درست باشد و تصاویر یاد شده مربوط به Mi Mix 3 باشند حتماً متوجه خواهید شد که شیار پایینی صفحه نمایش در این تلفن همراه هوشمند کوچک‌تر شده است. همچنین از آنجایی که دوربین جلویی در بدنه Mi Mix 3 دیده نمی‌شود می‌توان حدس زد که این دستگاه از واحد خودکار وعده داده شده‌ای بهره‌مند است که در مواقع لزوم به‌صورت پا تپ آپ ظاهر می‌شود و کار عکس‌برداری را انجام می‌دهد. همچنین دوربین سلفی این تلفن همراه هوشمند با فلش ال ای دی عرضه می‌شود.


مطالعه بیشتر

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی