اخبار

شیائومی می میکس 3 با شبکه 5G و رم 10 گیگابایتی

کاربران موبایلستان آگاهی دارند که شیائومی قصد دارد تا برگی جدید را در تاریخ تلفن همراه به نام خودش ثبت کند و نخستین محصول جهان با رم بسیار بالا و شبکه ارتباطی نسب پنجم را به کاربران وعده داده است. بر اساس این وعده، شیائومی می میکس 3 با شبکه 5G و رم 10 گیگابایتی را برای کاربران معرفی کرده است.

مطالب مرتبط

این تلفن همراه هوشمند قرار است تا یکی از برترین محصولات تاریخ باشد و یکی از دلایل اصلی این موضوع این است که می میکس 3 قرار است تا با رم 10 گیگابایتی به کاربران عرضه شود که این موضوع تا به امروز در دستگاه دیگری سابقه نداشته است. از سوی دیگر این مورد را نباید تنها قابلیت منحصر به فرد و ویژه می میکس 3 دانست زیرا این دستگاه باب جدیدی در اینترنت همراه را نیز باز کرده است.

شیائومی می میکس 3 با شبکه 5G و رم 10 گیگابایتی

می میکس 3 امکان وصل شدن به شبکه همراه 5G را مهیا ساخته است که این کار بر پایه استفاده از یکی از دو مودم شرکت کوالکام یعنی X24 یا X50 برای ارائه خدمات ارتباطی مهیا شده است. به این ترتیب با توجه به پست توییتری شیائومی در ماه گذشته، رسما باید آماده عرضه یکی از پیشگامان تلفن همراه هوشمند با قابلیت ارتباط به شبکه نسل پنجم (یا همان 5G) از سوی این شرکت بود. هنوز مشخصات فنی این مدل مشخص نشده است و تنها مواردی مانند دوربین کشویی و نمایشگر تمام صفحه این مدل فاش گشته که هر دو جذابیت بصری بالایی را برای  می میکس 3 به همراه خواهند داشت. تاریخ عرضه این مدل نیز هنوز مشخص نشده است.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا