عرضه اندروید اوریو برای برخی از میان رده‌های سامسونگ

17 فروردین 1397
عرضه اندروید اوریو برای برخی از میان رده‌های سامسونگ

حال که عرضه به‌روزرسانی اندروید اوریو برای تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ گلکسی اس ۸، سامسونگ گلکسی اس ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸ به پایان رسیده است، اینک وقت آن رسیده است که سامسونگ به‌روزرسانی یاد شده را برای دیگر تلفن‌های همراه هوشمند واجد شرایط برند خود آماده کند. با این حال سامسونگ تصمیم دارد تا به‌روزرسانی اندروید اوریو را برای برخی از تلفن‌های همراه هوشمند میان رده خود نیز عرضه کند.

هم اکنون تنها چندی از تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ از اندروید ۸٫۰ اوریو برخوردار هستند و که البته بسیاری از این دستگاه‌ها نسخه اندروید یاد شده را به‌صورت پیش‌فرض بر روی خود داشته‌اند و آن‌ها را از طریق به‌روزرسانی دریافت نکرده‌اند. با این حال به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد تا این کندی در عرضه به‌روزرسانی یاد شده را با ارائه این به نسخه جدید از اندروید برای دستگاه‌های میان رده جبران کند.


مطالب مرتبط:

 


 

در میان تلفن‌های همراه هوشمندی که در لیست انتظار دریافت به‌روزرسانی اندروید اوریو هستند نام دستگاه‌هایی نظیر گلکسی A5 و گلکسی A3 نسخه ۲۰۱۷ نیز دیده می‌شود. همچنین نام سامسونگ Xcover 4 به همراه سایر تلفن‌های همراه هوشمند نظیر گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج در فهرست یاد شده دیده می‌شود.

جدای این تلفن‌های همراه هوشمند که نام آن‌ها در Wi-Fi Alliance منتشر شده است، انتظار می‌رود که سامسونگ گلکسی تب اس ۳ نیز به همراه سایر دستگاه‌های هوشمند این به‌روزرسانی را دریافت کند. متأسفانه، گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج برای دریافت این به‌روزرسانی بیش‌ازحد قدیمی هستند و ازاینجایی‌که سامسونگ به‌تازگی پشتیبانی از این دو تلفن همراه هوشمند را متوقف کرده است، احتمال دریافت به‌روزرسانی جدید بر روی این دستگاه‌ها به صفر می‌رسد.

نحوه مخفی کردن فایل در اندروید بدون نصب برنامه های paranoid

مطالب بیشتر:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟