• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ و احتمال عرضه ساعت هوشمند هیبریدی
سامسونگ و احتمال عرضه ساعت هوشمند هیبریدی

سامسونگ و احتمال عرضه ساعت هوشمند هیبریدی

خوانندگان موبایلستان آگاهی دارند که تنها چند شرکت هنوز به بازار ساعت هوشمند علاقه نشان داده و برنامه عرضه مدل جدید دارند و در این میان شایعات جدید از سامسونگ و احتمال عرضه ساعت هوشمند هیبریدی خبر داده و نوید از محصولی هیجان انگیز دارند.

مطالب مرتبط

در این میان سوالی که ممکن است برای بسیاری از شما پیش آمده باشد این است که یک ساعت هوشمند هیبریدی دقیقا چیست؟ این ساعت در اصل ساعتی است که از نظر ظاهری و عملکرد، نقطه تلفیق ساعت سنتی و ساعت هوشمند به حساب آمده و قابلیت هر دو مورد را در یک محصول مشترک به کاربر ارائه خواهد کرد. در این میان سامسونگ نخستین شرکتی نیست که به سراغ این رویکرد رفته است ولی در میان چند غول بازار دیجیتال که در دنیای ساعت هوشمند حضور دارند، نخستین و پیشگام است.

سامسونگ و احتمال عرضه ساعت هوشمند هیبریدی

هنوز مشخص نیست که مشخصات فنی این محصول چه خواهد بود ولی ساعت هوشمند هیبریدی سامسونگ قرار است تا ظاهری مشابه ساعت عادی داشته و بخش هوشمند آن در نگاه اول به هیچ عنوان قابل مشاهده نباشد. از سوی دیگر سامسونگ هنوز به طور رسمی عرضه چنین محصولی را تائید نکرده و تنها شایعات به چنین موضوعی اشاره داشتند. با این حال منابع این شایعات، معتبر بوده و سابقه مناسبی در پیشگویی محصولات بعدی سامسونگ دارند. در هر حال بعید است که ساعت هوشمند هیبریدی سامسونگ در سال جاری میلادی روانه بازار شود و به احتمال فراوان در سال 2019 شاهد معرفی رسمی آن از سوی سامسونگ خواهیم بود.

عذرخواهی رسمی IOC و کمیته برگزاری بازی‌های المپیک زمستانی از ایران

بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی