عرضه به‌روزرسانی جدید برای ساعت هوشمند Gear S3

Gear S3

سامسونگ به‌تازگی به‌روزرسانی فرم ویر جزئی‌ای را برای ساعت هوشمند Gear S3 Classic و Gear S3 Frontier عرضه کرده است. نسخه تایزن این ساعت هوشمند به فرم ویر 3.0.0.2 ارتقا یافته است و این در حالی است که شماره‌های فرم ویر برای پوشیدنی‌های Gear S3 Classic و Gear S3 Frontier به ترتیب R770XXU2CRG3 و R760XXU2CRG3. هستند. به گزارش وب‌سایت موبایلستان، اندازه بسته به‌روزرسانی یاد شده نیز تنها 16.3 مگابایت است.

مطالب مرتبط

ویژگی های ساعت هوشمند Gear S4

لنوو A5 ٬ لنوو K5 نوت ٬ رابط کاربری ZUI‌ و ساعت هوشمند Watch X معرفی شدند

شارژر بی سیم سامسونگ با قابلیت شارژ دوگانه فاش شد

بااین‌حال باید به یاد داشت که این فرم ویر چیز جدیدی را به دستگاه‌های فوق‌الذکر نمی‌افزاید و قابلیت چندان جدیدی همراه با آن‌ها عرضه نشده است اما معایبی نظیر شارژ باتری و مشکل داغ شدن دستگاه با تغییر الگوریتم شارژ باتری از بین رفته است. بعد از به‌روزرسانی Tizen 3.0 برخی از کاربران گزارش‌هایی را مبنی بر داغ شدن بیش‌ازحد باتری در هنگام رسیدن شارژ آن به 90 درصد داده بودند. این داغ شدن به حدی بود که این کاربران مجبور بودند تا ساعت هوشمند خود را برای مدتی از شارژ کشیده و تا خنک شدن حدودی آن صبر کنند و سپس با اتصال دوباره آن به شارژ تا 100 درصد بروند که البته به نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی مشکل یاد شده را به‌راحتی حل کرده است.

Gear S3

همچنین بهبود پایداری و رفع مشکلات جزئی از دیگر قابلیت‌های این به‌روزرسانی است. اگر شما به‌عنوان کاربر یکی از ساعت‌های هوشمند Gear S3 Classic و Gear S3 Frontier هنوز این به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌اید می‌توانید با رفتن به آدرس About Gear -> Update Gear software در نرم‌افزار Samsung Gear بر روی تلفن همراه هوشمندتان آن را به‌صورت دستی جستجو کرده و از تغییرات مثبت و هرچند کوچک دستگاه پوشیدنی خود لذت ببرید.

بلومبرگ: رقابت با آیفون ۷ و عجله برای عرضه، دلیل اصلی مشکل باتری گلکسی نوت ۷

مطالعه بیشتر

زمان عرضه و قیمت سونی اکسپریا ایکس زد ۲ پرمیوم Xperia XZ۲ Premium اعلام شد

زمان عرضه و قیمت سونی اکسپریا ایکس زد ۲ پرمیوم Xperia XZ۲ Premium اعلام شد

مقایسه ابعاد آیفون های جدید از طریق مدل‌های پرینت شده

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟